تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۳ - ۰۲:۵۳ کد مطلب 79810

رکورد تازه بایرن‌مونیخ با گواردیولا

تیم مونیخی تحت هدایت گواردیولا رکورد جدیدی را در تاریخ بوندسلیگا ثبت کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، در هفته دهم بوندسلیگا، بایرن مونیخ با نتیجه چهار بر صفر کلن را شکست داد و به هزارمین پیروزی خود در این لیگ دست یافت. همچنین پپ گواردیولا بهترین سرمربی تاریخ باشگاه شد. سرمربی کاتالانی بیشترین پیروزی را […]

تیم مونیخی تحت هدایت گواردیولا رکورد جدیدی را در تاریخ بوندسلیگا ثبت کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، در هفته دهم بوندسلیگا، بایرن مونیخ با نتیجه چهار بر صفر کلن را شکست داد و به هزارمین پیروزی خود در این لیگ دست یافت. همچنین پپ گواردیولا بهترین سرمربی تاریخ باشگاه شد.

سرمربی کاتالانی بیشترین پیروزی را در بوندسلیگا کسب کرده است. ۸۲ درصد بازی‌های تیم مونیخی تحت هدایت این سرمربی با برد همراه بوده است. ۶۳ پیروزی، هفت تساوی و هفت شکست از ۷۷ بازی نتایج کسب شده گواردیولا با این تیم است. بایرن همچنین اولین تیم آلمانی است که به رکورد هزار پیروزی در بوندسلیگا دست یافته است.

فیلیپس ماگات پس از سرمربی اسپانیایی قرار دارد و در ۶۴ درصد بازی ها پیروز شده است. آمار این مربی ۵۶ پیروزی ۱۸ تساوی و ۱۳ شکست است. سومین رتبه به اوتمار هیتسفلد اختصاص دارد. او ۶۳ درصد بازی‌ها را با برد پشت سر گذاشته است. بایرن ۱۵۸ پیروزی ۵۳ تساوی و ۴۲ شکست در ۲۶۳ بازی تحت هدایت این سرمربی در لیگ آلمان کسب کرده است.

منبع: ایسنا

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: