تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۳ - ۰۴:۰۷ کد مطلب 79812

هلاکت فرمانده‌مصری القاعده در حلب+تصویر

در ادامه نبردهای منطقه جنوب شهر حلب سوریه، دقائقی پیش رزمندگان محور مقاومت فرمانده مصری گروه تروریستی تکفیری جبهه النصره (القاعده) را به درک واصل کردند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، در ادامه نبردهای منطقه جنوب شهر حلب سوریه، دقائقی پیش رزمندگان محور مقاومت فرمانده مصری گروه تروریستی تکفیری جبهه النصره (القاعده) را به درک واصل […]

در ادامه نبردهای منطقه جنوب شهر حلب سوریه، دقائقی پیش رزمندگان محور مقاومت فرمانده مصری گروه تروریستی تکفیری جبهه النصره (القاعده) را به درک واصل کردند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، در ادامه نبردهای منطقه جنوب شهر حلب سوریه، دقائقی پیش رزمندگان محور مقاومت فرمانده مصری گروه تروریستی تکفیری جبهه النصره (القاعده) را به درک واصل کردند.

هلاکت فرمانده مصری القاعده در حلب+تصویر

بنابر این گزارش، در نبردهایی که میان نبروهای ارتش سوریه و تروریستهای القاعده (جبهه النصره) و ارتش آزاد در منطقه “تل القراصی” واقع در حاشیه جنوبی شهر حلب رخ داد، “ابوسلیمان المصری” فرمانده ارشد القاعده از ناحیه سر هدف شلیک گلوله تک تیرانداز قرار گرفته و به درک واصل شده است. لازم به ذکر است که در درگیریهای ۳ روز گذشته ۴۰۰ تروریست تکفیری به هلاکت رسیده و بیش از ۸۰۰ ن از آنها نیز زخمی شده اند که در میان آنها گروهی از فرماندهان ارشد گروههای تروریستی دیده می شوند.

هلاکت فرمانده مصری القاعده در حلب+تصویر
هلاکت فرمانده مصری القاعده در حلب+تصویر

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: