تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۳ - ۰۴:۰۷ کد مطلب 79814

احتمال خداحافظی ستاره مطرح‌جهان از فوتبال

ستاره فرانسوی بایرن مونیخ به دلیل مصدومیت های مداوم در اندیشه خداحافظی از فوتبال است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، به نقل از اکیپ، هفته گذشته در حالی که صحبت های زیادی درباره بازگشت فرانک ریبری به فوتبال شنیده شد این بازیکت بار دیگر با مصدومیت روبرو شد تا نتواند از شرایط بحرانی خارج شود. روزنامه […]

ستاره فرانسوی بایرن مونیخ به دلیل مصدومیت های مداوم در اندیشه خداحافظی از فوتبال است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، به نقل از اکیپ، هفته گذشته در حالی که صحبت های زیادی درباره بازگشت فرانک ریبری به فوتبال شنیده شد این بازیکت بار دیگر با مصدومیت روبرو شد تا نتواند از شرایط بحرانی خارج شود.

روزنامه اکیپ خبر داد این بازیکن از وضعیت خود راضی نیست و حتی با دوستان و مشاوران خود صحبت کرده تا تصمیم بگیرد از فوتبال خداحافظی کند.

ریبری که مدت‌هاست در ترکیب بایرن مونیخ به میدان نرفته نتوانسته تمرینات شخصی خود را شروع کند و از شرایط خوب خود دور شده است. او قرار است این هفته در کشور خود تحت مداوا قرار گیرد تا مشخص شود چه زمانی به فوتبال بازخواهد گشت.

ریبری که از تیم ملی فرانسه خداحافظی کرده، مدت‌هاست در ترکیب بایرن مونیخ به میدان نرفته است.

این بازیکن فرانسوی هفته پیش، قبل از تجدید مصدومیتش از بازگشت به فوتبال قبل از تعطیلات زمستانی خبر داد و گفت: احساس خیلی بهتری دارم. حتی می‌توانم کمی بیشتر لبخند بزنم. خیلی جنگیدم چون شرایط سختی داشتم. مطمئنم که آرام آرام بهتر می شوم و این عالی است. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود من تا قبل از تعطیلات زمستانی با تیمم خواهم بود.

منبع: ایسنا

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: