تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۳ - ۱۶:۱۷ کد مطلب 79853

حسینیان: برجام یک امتحان الهی بود تا مردم مدعیان اصولگرایی را بشناسند

اگر تصویب نمی‌شد دولت همه‌ی ناتوانی‌ها و ضعف‌های برنامه‌های اقتصادیش را به گردن مخالفین برجام می‌گذاشت. حالا با تصویب آن باید منتظر گل و بلبل و کنترل تورم و عبور از رکود باشیم که آقای روحانی وعده می‌داد. ثانیاً برجام یک آزمایش الهی بود که بعضی از مدعیان اصول‌گرایی را به مردم بشناسد. اگر ما میلیاردها خرج می‌کردیم تا به مردم بباورانیم که این‌ها نان اصول‌گرایی را می‌خورند مردم باورشان نمی‌شد و حالا باور خواهند کرد. این بود آن‌چه آرمان ثناگوی خاندان هاشمی با حذف قسمتی مرتکب تحریف شده است.

به گزارش میدان۷۲ انتشار متنی تقطیع شده در روزنامه آرمان در تاریخ ۲۸ مهر که در آن از حجت الاسلام و المسلمین روح الله حسینیان نقل قولی مبنی برای ان که «تصویب برجام از الطاف خفیه‌ی الهی بوده» موجب شد تا خبرنگار رجانیوز گفتگوی کوتاهی با این نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی داشته باشد که متن این گفتگوی کوتاه در ادامه می آید:

آقای حسینیان روزنامه‌ی آرمان در تاریخ ۲۸/۷/۹۴ خبری را از قول جناب‌عالی مبنی بر این‌که گفته‌اید تصویب برجام از الطاف خفیه‌ی الهی بوده به چاپ رسانده و سپس شما را به اظهارنظرهای مختلف و متضاد متهم کرده است. اصل خبر موجب سؤال بسیاری از مردم شده است. لطفاً در این رابطه توضیح دهید.

البته اگر روزنامه‌ای مثل آرمان و نویسنده‌ی معلوم‌الحالی مثل نویسنده‌ی این مقاله علیه امثال بنده ننویسند باید در خود شک کنم. خدا را شاکرم که دشمنانی از این نوع دارم. اما اصل خبر تحریف شده است. درست مثل این‌که من گفته‌ام خدایی نیست جز الله و ناقلی قسمت اول خبر را نقل می‌کند و قسمت دوم را یعنی “جز الله” را حذف کند. همه‌ی مردم در جریان مخالفت من و دوستان در مورد برجام بوده‌اند. بنابراین باید به این گفته‌ی قرآن که فرموده: «اگر فاسقی خبری را آورد، تحقیق کنید» وظیفه‌ی دوستان تحقیق بوده است.

اما آنچه من در بین نمایندگان، بین دوستان، بین خبرنگاران و بین ملاقاتی‌ها در بیمارستان گفته‌ام این است:‌ تصویب برجام از الطاف خفیه‌ی الهی بود. اگر تصویب نمی‌شد دولت همه‌ی ناتوانی‌ها و ضعف‌های برنامه‌های اقتصادیش را به گردن مخالفین برجام می‌گذاشت. حالا با تصویب آن باید منتظر گل و بلبل و کنترل تورم و عبور از رکود باشیم که آقای روحانی وعده می‌داد. ثانیاً برجام یک آزمایش الهی بود که بعضی از مدعیان اصول‌گرایی را به مردم بشناسد. اگر ما میلیاردها خرج می‌کردیم تا به مردم بباورانیم که این‌ها نان اصول‌گرایی را می‌خورند مردم باورشان نمی‌شد و حالا باور خواهند کرد. این بود آن‌چه آرمان ثناگوی خاندان هاشمی با حذف قسمتی مرتکب تحریف شده است.

نویسنده‌ی مقاله سعی نموده است شما را انسانی با مواضع متضاد معرفی کند.

بلکه این خطی بود که از چند سال پیش توسط یکی از سایت‌های اصول‌گرا دنبال شد، ولی چندی بعد این فرد را وزارت اطلاعات دستگیر کرد معلوم شد از بعضی از عناصر ضدانقلاب پول می‌گرفته تا علیه امثال من مقاله بنویسند. کسانی که مرا می‌شناسند و بیماری عصبیت هم ندارند می‌دانند که همواره من از خط امامت و رهبری و آرمان‌های امام خمینی دفاع می‌کرده‌ام و از هیچ‌کس و هیچ جریانی هم نترسیده‌ام. بی‌اعتنا به توهین‌ها و تهمت‌ها سر مواضع خود ایستاده‌ام. البته به هیچ‌کس هم وام‌دار نبوده‌ام که اگر مواضعش، رفتارش و منشش عوض شود حتماً تا آخر دفاع می‌کنم. همین الآن هم اعلام می‌کنم اگر مواضع آقای روحانی مانند امام ضداستکباری شود و دست از سازش در مقابل غرب بردارد یقیناً از او دفاع خواهم کرد. من اگر می‌خواستم مواضع متضاد بگیرم حتماً مانند بسیاری از این‌ها نان را به نرخ روز می‌خوردم و مواضعم را با قدرت‌مداران همسان‌سازی می‌کردم که مورد توهین امثال این نویسنده هم قرار نمی‌گرفتم.

منبع:رجانیوز

  1. محمدیار :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    ای مرد الهی صدسال زنده باشی وحرف دل مردمو بزنی

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: