تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۳ - ۱۸:۲۸ کد مطلب 79889

سردار شریف: ۴ تن از مدافعان حرم در سوریه به شهادت رسیدند

مسئول روابط عمومی کل سپاه از شهادت ۴ تن از مدافعان حرم به نام‌های شهیدان صدرزاده، مصطفوی، باقری و کریمی در سوریه خبر داد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه با اشاره به شهادت تعدادی از پاسداران سرافراز انقلاب اسلامی و مدافعان حرم در سوریه و در عرصه‌ مأموریت‌های […]

مسئول روابط عمومی کل سپاه از شهادت ۴ تن از مدافعان حرم به نام‌های شهیدان صدرزاده، مصطفوی، باقری و کریمی در سوریه خبر داد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه با اشاره به شهادت تعدادی از پاسداران سرافراز انقلاب اسلامی و مدافعان حرم در سوریه و در عرصه‌ مأموریت‌های مستشاری در کمک به ارتش و بسیج مردمی این کشور برای مقابله با تروریست‌های تکفیری گفت: در پی دور جدید تحولات میدانی در مناطق مختلف سوریه و پیروزی اخیر جبهه مقاومت اسلامی در مقابله با گروه‌های تروریستی تکفیری، متناسب با نیازها، شاهد افزایش نیروهای مستشاری ایران در این کشور هستیم.

وی افزود: در ایام منتهی به تاسوعا و عاشورای حسینی و در دفاع از پیام‌آور کربلا حضرت زینب(س) چهار تن از مدافعان سرافراز و فداکار حرم به نام‌های مصطفی صدرزاده، سیدمیلاد مصطفوی، عبدالله باقری و امین کریمی در حین انجام مأموریت محوله در سوریه به شهادت رسیدند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: