تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۳ - ۱۸:۳۲ کد مطلب 79896

غرویان: ورود سیدحسن خمینی به انتخابات خبرگان قطعی است

بخش وسیعی از روحانیت کشور با ایشان همراه هستند و به گفته آیت‌الله مقتدایی، سیدحسن خمینی تا به امروز در لیست جامعه مدرسین قرار نگرفته است؛ دلیلش را نمی‌دانم اما در سرلیست مجمع روحانیون مبارز یا لیست آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی قرار خواهد

به گزارش میدان ۷۲، آیت الله محسن غرویان از کاندیداتوری آیت الله سیدحسن خمینی در انتخابات مجلس خبرگان خبر داد.

استاد حوزه و دانشگاه در گفتگو با «انتخاب» اظهار داشت: در ملاقاتی که چند شب پیش با حاج سید حسن خمینی داشتم، ایشان فرمودند که بر خود احساس وظیفه می کنم که بعد از ایام عاشورا رسماً برای مجلس خبرگان کاندیدا شوم.

وی افزود: با توجه به مصمم بودن ایشان و اقبال عمومی مردم تصور بر این است که حضور ایشان قطعی خواهد بود.

غرویان تصریح کرد: در جلسه ای که با آیت الله جوادی آملی داشتم در خصوص مرتبه علمی حاج حسن آقای خمینی پرسیدم، آیت الله جوادی آملی در پاسخ ضمن تمجید از فضائل علمی ایشان گفتند که سیدحسن آقا از نظر فقهی در زمره علما بزرگی است که جلسات درس فقه و اصول را بسیار خوب و پربار برگزار می کند و بنده ایشان را از هر حیث واجد شرایط می دانم .

وی در پایان گفت: با توجه با نظر سنجی های که هست، مردم به شدت از حضور این عالم جلیل القدر حمایت خواهند کرد و حضور ایشان در خبرگان رهبری نوید روز های توأم با تدبر و عقلانیت در این نهاد مهم خواهد داد.

مصاحبه از علیرضادادگر حسینی

  1. امیر محمد :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    آقای غرویان خودت رو اینقدر کوچیک نکن تو باید بیایی از این نوع خبرها بگی مگر خبرگزاری هستی سطح خودت رو به یک خبرگزاری تنزل دادی می دونی اینو؟ انتظار از شما چیز دیگه هست

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: