تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۴ - ۱۲:۰۶ کد مطلب 79911

جانشین قاسم سلیمانی ادعای احمدی نژاد را تائید کرد

سردار اسماعیل قاآنی از فرماندهان ارشد سپاه قدس در مصاحبه با رمز عبور ادعای چند ماه گذشته دکتر محمود احمدی نژاد رئس جمهور سابق کشورمان را در خصوص تلاش برای دستگیری امام زمان (عج) را تائید کرد.

به گزارش میدان ۷۲، سردار اسماعیل قاآنی از فرماندهان ارشد سپاه قدس و جانشین قاسم سلیمانی در مصاحبه با رمز عبور با تایید ادعای چند ماه گذشته دکتر محمود احمدی نژاد رئس جمهور سابق کشورمان گفت:

اعتقادمان به وجود مبارک امام زمان سلام الله علیه و حکومت جهانی ایشان است و این یک اعتقاد و باور فراگیر است و از پیرمردهای ۹۰ ساله تا بچه‌های چهار پنج ساله شیعه که بپرسید، همه می‌گویند ان‌شاءالله امام زمان(عج) ظهور خواهد کرد و حکومت جهانی تشکیل خواهد داد و این را هم با کمال اعتقاد و باورشان به زبان می‌آورند و تردیدی در آن ندارند. وقتی امریکایی‌ها وارد این مسائل می‌شوند، اصلاً نمی‌فهمند قضیه چیست و مدام دنبال این می‌گردند که امام زمان کجاست؟ نمونه‌اش در عراق هست که همان اوایل که به عراق آمده بودند، با بعضی از شخصیت‌های عراقی مصاحبه و بعضی‌ها را دستگیر کردند و بردند و مدت‌ها با آن‌ها مصاحبه می‌کردند که چگونه می‌توان به امام زمانی که این‌ها این‌طور محکم پشتش هستند دسترسی پیدا کرد؟ سیستم محاسباتی این‌ها ظرفیت این را ندارد و این همان عاملی است که در میدان مبارزه‌ای وارد شده‌ایم و کاملاً می‌توانم بگویم میدان نابرابری است، ولی در همین میدان داریم جلو می‌رویم و تا الان موفق بودیم و بعد از این هم بدون تردید موفقیم.

پیش از این دکتر احمدی نژاد در جمع طلاب و روحانیون در ماه مبارک رمضان با اشاره به اینکه باید دست مردم را در دست امام زمان(عج) گذاشت گفته بود:

«بیش از آنکه ما دنبال امام زمان(عج) باشیم، آنها دنبال امام زمان(عج) هستند. آن‌قدر در دانشگاه‌های علوم انسانی آمریکا راجع به امام زمان(عج) تحقیق کرده‌اند که اگر من بگویم هزاران برابر مجموع کار حوزه‌های علمیه قم و نجف و مشهد، زیاد نگفته‌ام، بلکه کمتر گفته‌ام که شما باور کنید. با بسیاری از کسانی که به‌زعم آنان می‌توانسته‌اند با امام‌زمان (عج) ارتباطی داشته باشند تماس گرفته و با آنها مصاحبه و اطلاعاتشان را تخلیه کرده‌اند. به قول دوستی که می‌گفت پرونده امام‌زمان (عج) را تکمیل کرده‌اند و برای دستگیری‌اش بسته‌اند، تنها عکسش را کم دارند. آنها می‌دانند که تنها خطر مبنایی و اساسی برای امپراتوری چندصدساله آنها امام عصر (عج) است».

این سخنان رئیس جمهور سابق کشورمان واکنش های مختلفی در پی داشت. حجت الاسلام محسن غرویان استاد حوزه علمیه قم و از شاگران سابق آیت الله مصباح یزدی و مخالف سرسخت امروز ایشان، ادعاهای اخیر احمدی‌نژاد را دارای پیامی سیاسی دانسته و گفت:

«من تصور می‌کنم احمدی‌نژاد دستگیری خودش و یاران نزدیکش را به دستگیری امام زمان (عج) تشبیه کرده است و از این راه خواسته پیامی سیاسی را به هواداران منتقل کند.

 1. امیر محمد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 14 Thumb down 1

  غرویان دستاویز اصلاح طلبان شده است

 2. مردمی نژاد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 6

  با کمال احترام و ادب عرض میکنم که آقای مصباح و اطرافیانشان فاقد شم سیاسی روز هستند و دیگر صلاحیت نظر در این امور را ندارند .

  نزدیکی هر فرد و دسته به این جریان دفع حداکثری مردم از آن جریان را به دنبال خواهد داشت .

 3. محمد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 6 Thumb down 3

  حجت الاسلام محسن غرویان استاد حوزه علمیه قم و از شاگران سابق آیت الله مصباح یزدی و مخالف سرسخت امروز ایشان ؟؟؟؟

 4. روستا زاده :
  آیا موافقید؟ Thumb up 12 Thumb down 0

  اقای غروی با تکبر صحبت کرده وفکر میکند ا مثال شبیه خودش فقط باید در باره امام زمان ع واگر کسی دیگر چنین حرفی زد سیاسی کاری کرده .

 5. مردی از گناوه :
  آیا موافقید؟ Thumb up 11 Thumb down 0

  علم حجاب اکبر است آقای غرویان!

 6. واقف :
  آیا موافقید؟ Thumb up 18 Thumb down 0

  جانم به این احمدی نژاد بزرگوار .دانا.و باتدبیر و دانشمند وشجاع و….

 7. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 12 Thumb down 0

  خدایی چقدر برخی مخالفان دکتر ، آدمهای حقیرینئ. منطق رو ببین گریه ات می گیره

 8. انشاالله او خواهد آمد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 8 Thumb down 0

  ما از مدتها پیش می دانستیم که امریکائیها همه چیز در مورد امام زمان میدانند و تنها یک عکس کم دارند و عربستانی ها توی مکه دنبال آن حضرت بوده و هستند و احتمالا قضیه من هم بی ربط به آن نباشد . یعنی در بین مردم بدنبال او بوده اند .

 9. علی اروانه :
  آیا موافقید؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  باسلام
  گذر زمان خیلی حرفها را ثابت کرد
  آقای دکتر من به گوش خود شنیدم دعای زن روستایی راکه ازته دلش میگفت خدا پدر احمدی نزاد را بیامرزدوخیلی دعاهای دیگر……….
  آقای دکتر من و همسایگان مسکن مهریم شمارا ازته دل دعا میکنیم که خدا شما را از یاران
  امام زمان (ع)قرار دهد و…………..

 10. گویا :
  آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 0

  درود بر زمینه سازان ظهور امید است که همه ما توفیق زمینه ساز ی برای ظهور حضرت را داشته باشیم

 11. رضا :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  درود بر قهرمان که قهرمانه گوش به فرمان قهرمان جهان دادی عزیز بودی عزیزتر شدی

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: