تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۴ - ۱۰:۴۳ کد مطلب 79925

کتب درسی یمن با طعم مقاومت+تصاویر

ایجاد تغییراتی در کتب درسی دوره ابتدایی یمن که به کودکان مقاومت در برابر اشغالگران و استکبارستیزی را می‌آموزد با استقبال مردم این کشور و خشم مزدوران رژیم سعودی مواجه شده‌ است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، به نقل از جبهه جهانی مستضعفین، ایجاد تغییراتی در کتب آموزشی دوره ابتدایی یمن به همت جنبش انصارالله، خشم […]

ایجاد تغییراتی در کتب درسی دوره ابتدایی یمن که به کودکان مقاومت در برابر اشغالگران و استکبارستیزی را می‌آموزد با استقبال مردم این کشور و خشم مزدوران رژیم سعودی مواجه شده‌ است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، به نقل از جبهه جهانی مستضعفین، ایجاد تغییراتی در کتب آموزشی دوره ابتدایی یمن به همت جنبش انصارالله، خشم مزدوران رژیم سعودی را به همراه داشته است.

سایت خبری “یمن پرس” تصاویری را از کتاب جدید ریاضی مدارس ابتدایی یمن منتشر کردند که با نظارت متخصصان و اساتید حامی مقاومت، تغییراتی در آنها اعمال شده است.

در این کتاب جدید از اشکال و نمادهای مقاومت برای آموزش اعداد و مبانی ریاضی استفاده شده، همچنین بخش‌ها و سوالات جدیدی با موضوع اشغالگری و تجاوز سعودی‌ها به خاک یمن اضافه شده است.

به عنوان نمونه در یکی از بخش‌های اضافه شده به کتاب ریاضی دوره ابتدایی مدارس یمن این سوال مطرح می‌شود که “آیا با آمریکایی‌های مقابله می‌کنید؟” و از دانش‌آموزان خواسته شده تا نظر خود را دراین‌باره بنویسند.

گفتنی است این اقدام با استقبال گسترده مردم مظلوم یمن مواجه شده است و آنان از اینکه مقاومت در برابر اشغالگران و ستمگران به کودکانشان آموزش داده می‌شود ابراز رضایت کرده‌اند؛ اما مزدوران سعودی و تروریست‌های داعش و القاعده از این اقدام به شدت ابراز انزجار کرده‌اند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: