تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۴ - ۱۷:۳۴ کد مطلب 79948

تداوم سرکوب انقلابیون بحرین + عکس

نیروهای امنیتی رژیم بحرین، روز گذشته معترضانی را که قصد ورود به میدان «اللؤلؤ» در پایتخت داشتند، به شدت سرکوب و شماری را زخمی کردند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، نیروهای امنیتی بحرین، روز یکشنبه صدها معترض که قصد داستند خود را به میدان اللؤلؤ در «منامه» پایتخت برسانند، با شلیک گلوله‌های ساچمه‌ای و گازهای اشک‌آور […]

نیروهای امنیتی رژیم بحرین، روز گذشته معترضانی را که قصد ورود به میدان «اللؤلؤ» در پایتخت داشتند، به شدت سرکوب و شماری را زخمی کردند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، نیروهای امنیتی بحرین، روز یکشنبه صدها معترض که قصد داستند خود را به میدان اللؤلؤ در «منامه» پایتخت برسانند، با شلیک گلوله‌های ساچمه‌ای و گازهای اشک‌آور متفرق کردند.

طبق این گزارش، در این درگیری‌ها شمار نامعلومی از معترضان زخمی شدند.

نیروهای رژیم حاکم به تعقیب معترضان در خیابان‌های اطراف میدان اللؤلؤ پرداختند.

از سوی دیگر، وزرات کشور بحرین درگیری‌های روز یکشنبه در اطراف میدان اللؤلؤ که مهد انقلاب است، تأیید کرد و در حساب کاربری خود در توییتر نوشت «نیروهای پلیس با گروه‌های خرابکار که اقدام به پرتاب کوکتل مولوتف و سنگ و میله آهنی به سوی آنها می‌کردند، قاطعانه برخورد کردند.»

طبق این گزارش، بحرین از سال ۲۰۱۱ میلادی شاهد موجی از اعتراضات مسالمت‌آمیز شهروندان این کشور است که خواستار اصلاحات سیاسی هستند ولی نیروهای امنیتی آل‌خلیفه آنها را سرکوب می‌کنند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: