تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۵ - ۰۱:۰۹ کد مطلب 79979

آمار کشته‌ها و مجروحین انتفاضه تاکنون

مرکز قدس ویژه مطالعات «اسرائیل» در گزارشی اعلام کرد که از آغاز ماه جاری میلادی تاکنون ۱۰ نفر از صهیونیست‌ها در ۹۶ عملیات استشهادی فلسطینیان کشته و ۲۳۹ نفر زخمی شدند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین طبق آمار مرکز قدس ویژه مطالعات «اسرائیل» اعلام کرد که حدود ۵۴ عملیات استشهادطلبانه توسط فلسطینیان با […]

مرکز قدس ویژه مطالعات «اسرائیل» در گزارشی اعلام کرد که از آغاز ماه جاری میلادی تاکنون ۱۰ نفر از صهیونیست‌ها در ۹۶ عملیات استشهادی فلسطینیان کشته و ۲۳۹ نفر زخمی شدند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین طبق آمار مرکز قدس ویژه مطالعات «اسرائیل» اعلام کرد که حدود ۵۴ عملیات استشهادطلبانه توسط فلسطینیان با چاقو و خودرو طی ۲۶ روز گذشته صورت گرفت.

بر اساس این آمار، فلسطینیان از آغاز انتفاضه سوم قدس ۴۲ عملیات تیراندازی در واکنش به تشدید جنایت‎های اشغالگران علیه ملت و مسجد الاقصی انجام دادند.

مرکز مطالعات اسرائیلی در گزارشی که آن را ارائه کرده است، تاکید کرد که تعداد کشته های نظامیان صهیونیست در این عملیات های فلسطینیان به ۱۰ نفر رسید، این در حالی است که ۲۳۹ نفر از صهیونیست ها زخمی شدند.

وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد از آغاز ماه جاری میلادی (۹ مهر)تا کنون ۵۹ فلسطینی و از جمله ۱۳ کودک در سرزمین های اشغالی و نوار غزه به شهادت رسیده و حدود هفت هزار و ۱۰۰ فلسطینی دیگر زخمی شده اند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: