تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۵ - ۱۵:۲۸ کد مطلب 80044

نمایندگان مجلس به دلیل سوء مدیریت «ابتکار» به رئیس‌جمهور تذکر می‌دهند

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عملکرد ابتکار در سمت ریاست سازمان حفاظت محیط زیست اعتراضات زیادی را به دنبال داشته است گفت: اگر این وضعیت ادامه پیدا کند نمایندگان مجلس به رئیس جمهور تذکر می‌دهند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، فاطمه رهبر در گفت‌و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس […]

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عملکرد ابتکار در سمت ریاست سازمان حفاظت محیط زیست اعتراضات زیادی را به دنبال داشته است گفت: اگر این وضعیت ادامه پیدا کند نمایندگان مجلس به رئیس جمهور تذکر می‌دهند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، فاطمه رهبر در گفت‌و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس گفت: ما در خبرها شنیدیم که روز گذشته کارکنان سازمان حفاظت محیط زیست تجمعی را در اعتراض به سوء مدیریت رئیس سازمان حفاظت محیط زیست برگزار کردند، در صورتی که شکایتی از کارکنان به کمیسیون اصل ۹۰ ارسال شود شکایات واصله را موشکافانه بررسی می‌کنیم تا به نحو احسن موضوع حل شود.

وی ادامه داد: همچنین نمایندگان مجلس موضوع تحقیق و تفحص از سازمان حفاظت محیط زیست را با جدیت دنبال می‌کنند اما چون رئیس سازمان حفاظت محیط زیست معاون رئیس جمهور است باید در این زمینه به رئیس جمهور تذکر داد تا وارد این قضیه شود.

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس درمورد تجدید نظر رئیس جمهور در انتخاب معصومه ابتکار به عنوان رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: اگر قرار باشد رئیس جمهور تجدید نظر کند باید تعداد زیادی از اعضای کابینه خود را تغییر دهد و اینکه پس از معصومه ابتکار چه کسی در سمت ریاست سازمان قرار گیرد تا این سازمان را به محلی برای انجام کارهای سیاسی تبدیل نکند نکته مهمی است.

رهبر خاطر نشان کرد: هم اکنون مطلع شدیم در وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز تعدادی از افراد کارهای انتخاباتی را آغاز کرده‌اند و به دنبال رسیدن به اهداف و مقاصد سیاسی و حزبی خود هستند که باید با آنها نیز برخورد شود این گروه از افراد در سازمان‌های مختلف دولتی کم نیستند که نمونه آنها در سازمان حفاظت محیط زیست نیز است.

وی افزود: باید وضعیت سازمان حفاظت محیط زیست روشن شود و رئیس جمهور به این موضوع ورود پیدا کند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: