تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۵ - ۱۵:۲۶ کد مطلب 80070

اسحاق چهانگیری:با رگ و پوست خود مشکلات جامعه را احساس می‌کنیم!

اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور با اشاره به دوران اقدامات لازم برای دوران پس از لغو تحریم ها گفته است: ما با رگ و پوست خود مشکلات جامعه را احساس می کنیم!

به گزارش میدان۷۲ جهانگیری در مراسم گرامیداشت روز آمار در دانشگاه تربیت مدرس گفت: “ما با رگ و پوست خود مشکلات جامعه را احساس می کنیم. برخی که از زندگی مردم خبر ندارند، دنبال ادامه مسیر قبلی بودند زیرا خود آنها مشکل نداشتند اما ما مشکلات جامعه را درک می کنیم و امیدواریم با کمک نخبگان کشور بتوانیم بر این مشکلات غلبه کنیم.”

اظهارات جهانگیری در مورد “احساس کردن مشکلات” مردم در حالی است که ثروت فزاینده شماری از وزرای کابینه روحانی، بارها خبرساز شده است. حضور همزمان برخی وزرا در هیات مدیره های شرکت های متعدد، بارها مورد انتقاد قرار گرفته بود.

به طور مشخص از وزیر صنعت به عنوان یکی از این وزرا یاد می شود. همچنین محمد نهاوندیان تا ماه ها پس از حضور در سمت ریاست دفتر روحانی، حاضر به کنار کشیدن از ریاست اتاق بازرگانی نشده بود.

گفتنی است ثروت هیچ یک از اعضای کابینه روحانی تا کنون به طور رسمی اعلام نشده است. اخیرا بخش هایی از طرح اعلام دارایی های مسئولان در مجمع تشخیص مصلحت تصویب شد که عملا اعلام ثروت مسئولان را موضوعی محرمانه قلمداد می کرد!

منبع:صراط

  1. انشاالله او خواهد آمد :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    می دونی چرا چون مشکلات مردم از رگ و پوست به شما نزدیکترند چون خیلی ها رو خودتون درست کردید. همان روز او کاری ات ابلاغ استخدامی ۵۰۰۰۰۰هزار نفر از همین ملت را لغو کردی درست اولین امضاءات زیر برگه لغو بود یک کم فکر بکن مطمئنم بیشتر این افراد کسانی بودند که از دولت افسادات چه برای شرکت ها خصوصی روسای اسبق آموزش و پرورش و یا خود آموزش و پرورش کار می کردند.و هیچکدام پسر خاله دکتر که فداش بشید نبودند.جدی میگم.کل افساد طلبان فدای دکتر و اربابش (عج)

  2. حسن :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    آقای جهانگیری امیدواریم همینطور که می فرمائید باشد. ولی شما که از دیوار اتهام زدن به دولتهای مردمی و قانونی نهم و دهم به ریاست رسیدید و هنوز هیچ کاری شروع نکرده اید و آنقدر در درونتان کینه دارید که حاضر نیستید کلیه طرحهائی که در حال افتتاح آن هستید حداقل نامی از گذشتگان و بانیان آن ببرید بدانید و آگاه باشید که عزت و ذلت دست خداست و همه ما و شما در معرض آزمایش الهی هستیم و در پیشگاه خدا پاسخگو. آقای احمدی نژاد که ۸ سال برای رضای خدا و برای حل مشکلات مردم ضعیف به تمام شهرها و حتی روستاها سفر کرد و با کشاورز و چوپان و رعیت بر سر سفره محقرانه شان سد جوع کرد مشکلات مردم را لمس نکرد آن وقت شما که از بالای جایگاه سخنرانی برای دانش آموزان دست تکان میدهید مشکلات مردم را لمس کرده اید. البته ما خوشحالیم که از راه دور هم چنین حسی را دارید و امیدواریم که شما بتوانید ده برابر آقای احمدی نژاد کار کرده و کشور را آبادتر کنید.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: