تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۵ - ۲۱:۰۳ کد مطلب 80103

رباط زانویم پاره شده است اما پس از ۴ ماه برمی‌گردم

وزنه‌بردار فوق سنگین تیم ملی گفت: پس از معاینه مشخص شد که رباط پایم پاره شده اما می‌توانم پس از ۴ ماه دوباره برگردم. به گزارش پایگاه ۵۹۸، بهداد سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص معاینه‌ای که از وی به عمل آمد، گفت: در آستانه مسابقات جهانی اتفاق بدی برایم رخ […]

وزنه‌بردار فوق سنگین تیم ملی گفت: پس از معاینه مشخص شد که رباط پایم پاره شده اما می‌توانم پس از ۴ ماه دوباره برگردم.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، بهداد سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص معاینه‌ای که از وی به عمل آمد، گفت: در آستانه مسابقات جهانی اتفاق بدی برایم رخ داد و واقعاً خودم را هم شوکه کرد اما این قسمتم بوده و توکل می‌کنم به خدا.

وی ادامه داد: با معاینه‌ای که دکتر انجام داد متوجه شدم که رباطم پاره شد اما دکتر به من گفت که پس از ۴ ماه می‌توانم تمرینات جدی‌ام را آغاز کنم که از تمام مردم می‌خواهم من را دعا کنند هر چند که خدا را شکر روحیه‌ام خوب است.

سلیمی در مورد اینکه آیا این مصدومیت به خاطر وسایل کمپ تیم ملی به وجود آمده است، گفت: تخته‌ای که در آن تمرین می‌کنم از تخته‌های درجه یک دنیاست و نمی‌توان از آنها اشکال گرفت و این موضوع می‌تواند برای هر ورزشکاری رخ دهد.

وی تأکید کرد: ناامید نیستم و تلاشم را می‌کنم تا دوباره به میادین برگردم. اگر خدا قسمت کند و بتوانم برگردم برای طلای المپیک ریو به مبارزه خواهم پرداخت.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: