تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۶ - ۱۴:۲۶ کد مطلب 80115

انصراف عمیدی از حضور در فینال

تکواندوکار وزن ۸۷- کیلوگرم کشورمان با دو پیروزی راهی فینال مسابقات قزاقستان شد، اما به دلیل آسیب دیدگی از ادامه مبارزات انصراف و مدال نقره را به گردن آویخت. به گزارش پایگاه ۵۹۸، به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، چهارمین و آخرین روز از تورنمنت آزاد قزاقستان (G1)، از صبح امروز با مبارزات تکواندوکاران اوزان […]

تکواندوکار وزن ۸۷- کیلوگرم کشورمان با دو پیروزی راهی فینال مسابقات قزاقستان شد، اما به دلیل آسیب دیدگی از ادامه مبارزات انصراف و مدال نقره را به گردن آویخت.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، چهارمین و آخرین روز از تورنمنت آزاد قزاقستان (G1)، از صبح امروز با مبارزات تکواندوکاران اوزان ۸۷- و ۸۷+ کیلوگرم مردان آغاز و امید عمیدی تنها نماینده کشورمان در این روز مدال نقره را به گردن آویخت.

تکواندوکار وزن ۸۷- کیلوگرم کشورمان در این رقابت‌ها، در نخستین گام با نتیجه ۱۶ بر ۲ “عسکر بایملدا” از قزاقستان را از پیش رو برداشت و سپس با نتیجه ۱۳ بر ۷ ، “ام بار اندیایه” فرانسوی را برد و راهی مرحله فینال شد.

تکواندوکار فرانسوی، چندی پیش در المپیک ارتش‌های جهان موفق به کسب مدال طلا شده بود و هم اکنون در رده نهم رنکینگ المپیکی و یکی از حریفان اصلی مردانی در رنکینگ است.

عمیدی که در دو مبارزه قبلی با آسیب دیدگی جزئی مواجه شده بود، با صلاحدید کادرفنی و برای جلوگیری از تشدید آسیب دیدگی و حضوری مقتدرانه در تورنمنت کرواسی از شرکت در فینال انصراف داد و مدال نقره را به گردن آویخت.

نماینده کشورمان با این مدال ارزشمند، ۶ امتیاز دیگر به اندوخته‌هایش در رنکینگ المپیکی وزن چهارم اضافه کرد.

این دوره از مسابقات از روز یکشنبه (۳ آبانماه) در شهر “الماتی” قزاقستانی آغاز و امروز (چهارشنبه) پس از ۴ روز پیکار به پایان رسید.

تیم ملی تکواندوی کشورمان در این رقابت‌ها با ترکیب آرمین هادی پور، محمد کاظمی، بهنام اسبقی، فرزاد ذوالقدری و امید عمیدی و با هدایت بیژن مقانلو بعنوان سرمربی و مهدی بی باک بعنوان مربی حضور داشت که توسط آرمین هادى پور یک مدال طلا و توسط امید عمیدی یک مدال نقره را بدست آورد.

این رقابت‌ها G1 بود و به دارندگان مدال طلا، ۱۰ امتیاز، نقره ۶ امتیاز و برنز ۳٫۶ امتیاز در راستای افزایش امتیازات رنکینگ المپیکی برای کسب سهمیه بازی‌های المپیک ریو ۲۰۱۶ تعلق گرفت.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: