تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۷ - ۰۴:۳۱ کد مطلب 80170

اعتراض رهبر انقلاب به طرح خائنانه عربستان

اینستاگرام مرکز اسناد انقلاب اسلامی با انتشار تصویری از صفحه اول یک روزنامه قدیمی به اعتراض آیت‌الله خامنه‌ای به طرح خائنانه عربستان اشاره کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، اینستاگرام مرکز اسناد انقلاب اسلامی با انتشار تصویری از صفحه اول یک روزنامه قدیمی به اعتراض آیت‌الله خامنه‌ای به طرح خائنانه عربستان اشاره کرد و نوشت: امام […]

اینستاگرام مرکز اسناد انقلاب اسلامی با انتشار تصویری از صفحه اول یک روزنامه قدیمی به اعتراض آیت‌الله خامنه‌ای به طرح خائنانه عربستان اشاره کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، اینستاگرام مرکز اسناد انقلاب اسلامی با انتشار تصویری از صفحه اول یک روزنامه قدیمی به اعتراض آیت‌الله خامنه‌ای به طرح خائنانه عربستان اشاره کرد و نوشت: امام خمینی(ره) و آیت الله خامنه ای(مدظله) در یک اقدام تاریخی به طرح سازش کارانه عربستان صعودی اعتراض کردند.
عکس/ اعتراض آیت‌الله خامنه‌ای به طرح خائنانه عربستان

عکس/ اعتراض آیت‌الله خامنه‌ای به طرح خائنانه عربستان

در تاریخ تجاوزات رژیم صهیونیستی فارغ از حمایت های دولت‌های غربی از این رژیم، ضعف حکام وابسته عربی نقش بسیار مهمی در جری تر شدن این رژیم داشته و ابزار های لازم برای ادامه جنایات آنها را میسر ساخته است. در این راستا اگر انور سادات مصری را پایه گذار سازش با صهیونیسم بدانیم، عربستان با طرح فهد بن عبدالعزیز، را بایستی ادامه دهنده راه سازش و از عاملان اصلی وضعیت فعلی مردم فلسطین دانست که بارها مورد اعتراض مقامات جمهوری اسلامی قرار گرفته است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: