تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۷ - ۱۴:۰۹ کد مطلب 80258

دکتر احمدی‌نژاد: مدیون بچه‌های حفاظت هستم

دکتر محمود احمدی تژاد امروز در مراسم تشییع پیکر شهیدای مدافع حرم: من مدیون بچه‌های حفاظت هستم که با مجاهدت‌های خاموش‌شان ایفای نقش می‌کنند.

به گزارش میدان۷۲ محمود احمدی‌نژاد درباره شهید مدافع حرم عبدالله باقری اظهار داشت: من مدیون بچه‌های حفاظت هستم که با مجاهدت‌های خاموش‌شان ایفای نقش می‌کنند.

وی ادامه داد: بین من و شهید باقری ارتباط عاطفی عمیقی برقرار بود و بنده این شهید بزرگوار را ۱۵ سال است می‌شناسم و در سفرهای استانی و شرایط گوناگون سخت شهید باقری نقش‌افرینی کرد.

رئیس جمهور سابق با اشاره به خصوصیات اخلاقی شهید باقری عنوان داشت: این شهید بزرگوار با نهایت دقت و ایمان و اعتقاد به تکالیف خود عمل می‌کرد و از بچه‌هایی بود که عاشق کشور و عاشق ارزشهای انقلابی و اعتقادی بود.

وی با اشاره به اینکه من مدیون بچه‌های حفاظت هستم، گفت: بچه‌های حفاظت مجاهدت خاموش دارند و اسمی از آنها نیست، ولی زندگی خود را برای ارزش‌های الهی گذاشته‌اند.

احمدی‌نژاد تاکید کرد: آقاعبدالله از گلهای خوشبوی انقلاب بود و رابطه عاطفی ویژه‌ای بین ما ایجاد شده بود و من به نوعی مدیون بچه‌های حفاظت هستم که به خاطر فداکاری‌های خود همواره نقشآفرینی ویژه‌ای دارند.

دکتر احمدی نژاد با اشاره به نقش شهید باقری در تامین و حفاظت در سفرهای استانی تصریح کرد: به یاد دارم که در یکی از این سفرهای استانی ضربه‌ای به چشم آقا عبدالله وارد شد، اما همواره کارش را انجام می‌داد.
ایشان در پاسخ به این سوال که آینده سوریه را چگونه ارزیابی می‌کنید، خاطرنشان کرد: آینده سوریه روشن است.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: