تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۹ - ۰۳:۰۳ کد مطلب 80382

حال و هوای رختکن استقلال پس از دربی

سرمربی تیم فوتبال استقلال در رختکن تیمش از یک بازیکن که تعلل او باعث شد پرسپولیس به گل برسد انتقاد کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، تیم‌های استقلال و پرسپولیس در دربی ۸۱ به تساوی یک بر یک رسیدند. تیم فوتبال استقلال در شرایطی دربی هشتاد و یکم را با تساوی به پایان برد که تا […]

سرمربی تیم فوتبال استقلال در رختکن تیمش از یک بازیکن که تعلل او باعث شد پرسپولیس به گل برسد انتقاد کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، تیم‌های استقلال و پرسپولیس در دربی ۸۱ به تساوی یک بر یک رسیدند.

تیم فوتبال استقلال در شرایطی دربی هشتاد و یکم را با تساوی به پایان برد که تا ثانیه های پایانی وقت اضافه از حریف خود پیش بود. گل پرسپولیسی ها روی آشفتگی خط دفاعی استقلال به ثمر رسید.

بعد از این گل محسن ترکی بلافاصله در سوت خود دمید و پایان بازی را اعلام کرد. اتفاقی که برای استقلالی ها خیلی خوشایند نبود چرا که آنها خود را برنده این دیدار می دانستند.

فضای رختکن استقلال بعد از این تساوی آرام و بی حاشیه بود. اکثر بازیکنان سکوت کرده بودند و حسرت از دست رفتن این پیروزی و سه امتیاز را می خوردند. در این میان پرویز مظلومی که اعتقاد داشت تیمش باید پیروز می شد به انتقاد از میلاد فخرالدینی پرداخت و وی را در دریافت گل پرسپولیس مقصر معرفی کرد.

مظلومی به فخرالدینی تذکر داد که اگر قبل از صحنه گل اگر آن سانتر را مراقبت می کرد تیمش گل نمی خورد. البته این انتقاد در فضایی آرام انجام شد و اکثر بازیکنان نیز سکوت کرده بودند و حرف خاصی میان آنها رد و بدل نشد.

منبع: مهر

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: