تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۹ - ۱۸:۳۰ کد مطلب 80446

زیبای من! خدا نگهدارت +عکس

همسر مهربان و عزیزم، ای دل آرام هستی من، ای زیباترین ترانه زندگی من، ای نازنین، از شما خواهش می کنم که باقی عمر گران را به تحصیل علم و ادامه ی زیبای زندگی بپردازی. (من از شما راضی هستم)، زیبای من خدا نگهدارت باد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، شهید امین کریمی از شهدای مدافع […]

همسر مهربان و عزیزم، ای دل آرام هستی من، ای زیباترین ترانه زندگی من، ای نازنین، از شما خواهش می کنم که باقی عمر گران را به تحصیل علم و ادامه ی زیبای زندگی بپردازی. (من از شما راضی هستم)، زیبای من خدا نگهدارت باد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، شهید امین کریمی از شهدای مدافع حرم حضرت زینب(س) بود که در عملیات محرم و در مبارزه با تروریست های تکفیری و مدافعان اسلام آمریکایی خون پاکش در راه جهاد فی سبیل الله به زمین ریخت و جاودانه شد.

ای کاش این شهدا که به روایت قلم سید مرتضی آوینی بر کرانه ازلی و ابدی وجود نشسته اند دستی برآرند و ما قبرستان نشینان عادات سخیف را نیز آزاد کنند و دعا کنند برای همه کسانی که در ریسمان دلبستگی ها و وابستگی های دنیایی اسیرند.

آنچه خواهید دید تصویر وصیت نامه این شهید عزیز است.

بعد از فوت بنده تمامی دارایی و اموال من در اختیار همسر مهربانم قرار گیرد و ایشان بنابر اختیار و صلاح دید خود عمل نماید.

و در آخر،

از تمامی کسانی که نسبت به بنده حقیر لطف کرده‌اند، خواهر، برادر عزیزم حلالیت می‌طلبم و خواهش می کنم که خود را اسیر غم نکنند. لطف و تقدیر خداوند چنین بود.

همسر مهربان و عزیزم، ای دل آرام هستی من، ای زیباترین ترانه زندگی من، ای نازنین، از شما خواهش می کنم که باقی عمر گران را به تحصیل علم و ادامه ی زیبای زندگی بپردازی. (من از شما راضی هستم)، زیبای من خدا نگهدارت باد

بنده حقیر

امین کریمی چبنلو

۹۴/۶/۱۶

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: