تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۰ - ۰۳:۵۳ کد مطلب 80462

دایی: می توانستیم با اختلاف ۳ گل تراکتورسازی را شکست دهیم

سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: می توانستیم با اختلاف ۳ گل تراکتورسازی را شکست دهیم. به گزارش پایگاه ۵۹۸، علی دایی پس از پیروزی ۲ بر یک مقابل تراکتورسازی در نشست خبری گفت: همانطور که گفته بودم بازی سختی برای هر د تیم بود ما بازی را خوب شروع کردیم و موقعیت گل داشتیم […]

سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: می توانستیم با اختلاف ۳ گل تراکتورسازی را شکست دهیم.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، علی دایی پس از پیروزی ۲ بر یک مقابل تراکتورسازی در نشست خبری گفت: همانطور که گفته بودم بازی سختی برای هر د تیم بود ما بازی را خوب شروع کردیم و موقعیت گل داشتیم و به گل هم رسیدیم. در ۷-۸ دقیقه ای که بازی را از دست دادیم گل مساوی را خوردیم و بعد کنترل بازی دست ما بود و منطقی فوتبال بازی کردیم و موقعیت گلی به حریف ندادیم.

وی ادامه داد: نیمه دوم سه چهار موقعیت گل داشتیم که می‌توانستیم با اختلاف ۲-۳ گل ببریم و از بازیکنانم تشکر می‌کنم و خدا را شکر با روحیه بالا تمرینات را ادامه می‌دهیم و جا دارد که بهتر شویم و پیشرفت کنیم.

دایی در مورد وضعیت کریم اسلامی گفت: کریم اسلامی یکی از موثرترین بازیکنان ما در بازی امروز بود و خیلی خوب بازی کرد و گل هم زد. امروز ما بازیکن بد نداشتیم و یازده بازیکن داشتیم که جانانه بازی کردند و به همه آنها تبریک می‌گویم. امروز در کارهای دفاعی و حمله‌ای خیلی خوب بودیم و روی سانترها و ضربات ایستگاهی به گل رسیدیم و با آمدن بازیکنان مصدوم تیم کامل‌تری می‌شویم.

دایی در مورد اینکه محمد اوسانی امروز نیمکت نشین بود گفت: او باید بیشتر کار کند و همه بازیکنان تیم باید بیشتر تلاش کنند.

سرمربی تیم صبای قم در مورد اینکه قول کسب سهمیه آسیایی را می‌دهد، گفت: قول به کسی نمی‌دهیم و تلاش می‌کنیم. خودمان را کندیم و از اواسط جدول جدا شدیم ولی فوتبال مشخص نمی‌کند اما حمایت همه جانبه مالک و مدیریت باشگاه می‌تواند کمک کند تا بهتر شویم و باید نقاط ضعف‌مان را پوشش بدهیم تا تیم بهتری شویم.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: