تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۰ - ۱۱:۱۲ کد مطلب 80485

تسلیت رئیس دفتر رئیس جمهور سابق در پی شهادت عبدالله باقری و حاج روح الله عمادی

دکتر سید حسن موسوی رئیس دفتر رئس جمهور سابق کشورمان با صدور پیام هایی جداگانه شهادت عبدالله باقری و عروج سرهنگ خلبان حاج سید روح الله عمادی را تسلیت گفت.

به گزارش میدان ۷۲، دکتر سید حسن موسوی رئیس دفتر رئس جمهور سابق کشورمان با صدور پیام هایی جداگانه شهادت عبدالله باقری و عروج سرهنگ خلبان حاج سید روح الله عمادی را تسلیت گفت.

متن این پیام ها به شرح ذیل می باشد:

بسم رب الشهدا و صدیقین

عروج عارفانه و عاشقانه شهید سرافراز سپاه اسلام حاج عبدالله باقری موجب تالم و تاثر فراوان گردید. آن مجاهد مهاجر که عمر شریفش را در عرصه مجاهدت های خاموش برای اعتلای آرمان های والای انقلاب و اسلام ناب محمدی مصروف نمود، در زمره ی صالحان نیک سرشتی است که نام خود را به نیکی در دفتر مدافعان حریم ولایت و پاسداری از مرزهای عقیده و ایمان به ثبت رسانید.

اینجانب ضمن تبریک و تسلیت شهادت این اسوه ی مقاومت و ایثار به خانواده ی گرانقدر و همسر و فرزندان و همرزمان ایشان، علو درجات آن عزیز سفر کرده و صبر و شکیبایی بازماندگان را از خداوند سبحان مسئلت دارم.

سید حسن موسوی

.

بسم رب الشهدا و صدیقین

کاروان شهدا بار دیگر از میان خیل عاشقان نامدار حسینی مسافر گرفت و پاسدار دلاور اسلام سرهنگ خلبان حاج سید روح الله عمادی آسمانی شد. بی تردید شهادت در راه دفاع از ارمان های والا و عزت و شرف اسلامی اوج ایثار است که افتخار ابدی و اجر بس عظیم الهی را نصیب آن مهاجر الی الله نمود.

اینجانب ضمن تبریک و تسلیت شهادت این عنصر مبارز و انقلابی به بیت مکرم، بستگان و همرزمان ایشان و نیز مردم مومن و وفادار استان مازندران علو درجات آن عزیز سفرکرده و صبر و شکیبایی بازماندگان را خداوند سبحان مسئلت دارم.

سید حسن موسوی

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: