تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۰ - ۱۷:۲۶ کد مطلب 80514

سلیمانی؛ به جای علی ضیا به من فحاشی کنید

بازیگر پرسپولیسی سریال های تلویزیونی نوشت: «دوست عزیزی که این ویدیو رو پخش کرده، به عنوان عکاس یه مجله اونجا حضور داشته و این حرکت رو دزدکی انجام داده.» به گزارش پایگاه ۵۹۸، حسین سلیمانی که یکی از حاضران در جمع تماشاگران دربی ۸۱ در کافه بعضیا و کسانی که آن شعار توهین آمیز را […]

بازیگر پرسپولیسی سریال های تلویزیونی نوشت: «دوست عزیزی که این ویدیو رو پخش کرده، به عنوان عکاس یه مجله اونجا حضور داشته و این حرکت رو دزدکی انجام داده.»

به گزارش پایگاه ۵۹۸، حسین سلیمانی که یکی از حاضران در جمع تماشاگران دربی ۸۱ در کافه بعضیا و کسانی که آن شعار توهین آمیز را علیه پرویز مظلومی سر دادند، بود پس از حمله هواداران استقلال در اینستاگرام به علی ضیا و خودش، پیامی را منتشر نمود.

 

وی نوشت:

 

«سلام

 

ویدیویی منتشر شد که من و دوستانم بعد از بازی دربی و گل پرسپولیس به استقلال خوشحالی می کردیم. حرفایی هم زده شد که علی ضیا و بچه ها عذرخواهی کردن، اما هنوز فحاشی به خانواده ها ادامه داره.

 

لطفا به علی ضیا و دوستانمون فحاشی نکنید و برای من بنویسید چون اصلا مهم نیست برام، قضاوتش بمونه با خدا.

 

دوست عزیزی که این ویدیو رو پخش کرده، به عنوان عکاس یه مجله اونجا حضور داشته و این حرکت رو دزدکی انجام داده، و معلوم نیست چرا و به چه قیمتی.

 

اگه تو خونه های هر کدوم از ما یه دوربین بذارن، بدتر از این ها رو خواهیم گفت و انجام خواهیم داد، اما الان واقعا یعنی چی!؟؟ فحاشی چی رو حل می کنه، لعنت رو باید برای کسی فرستاد که با نیت کثیفش ویدیو رو پخش کرد و نفهمید چه کار بدی رو شروع کرده.

 

با اینکه حرفی نزدم اما باز هم از طرف خودم و دوستان، اول از رفقای همیشه بی نظیرم آرش برهانی، حنیف، یعقوب، امین، وحید طالب لو، سید مهدی رحمتی ، محمد نوازی، نیکبخت و جناب مظلومی و هواداران محترم استقلال عذرخواهی می کنم.

 

یادمون نرفته، اهانت اپیدمی شده و هر روز بی دلیل، عده ای میان و فحاشی می کنن تا جلب توجه کنن. بحث محرم رو وسط می کشن، در حالیکه دارن به خانواده یکی دیگه بدترین فحاشی رو می کنند.

خدا سایه مادراشون و خواهراشون رو تا جایی که میشه زیر پرچم نجابت حفظ کنه.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: