تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۱ - ۱۴:۰۵ کد مطلب 80583

لباس ضد تجاوز به زنان+ تصاویر

ساره مابل” زن انگلیسی، به دنبال شدت یافتن مشکل تعرض به زنان در سراسر جهان و مطرح شدن نوع پوشش زنان به عنوان علت در معرض آزار و اذیت قرار گرفتن آنها، پوششی طراحی کرده که اندام زنان را به طور کامل پوشانده و از آنها در مقابل تعرض حمایت می کند.

به گزارش میدان ۷۲، یک زن انگلیسی برای در امان ماندن از اذیت و آزار، پوشش ضد تجاوز ابداع کرد.
“ساره مابل” زن انگلیسی، به دنبال شدت یافتن مشکل تعرض به زنان در سراسر جهان و مطرح شدن نوع پوشش زنان به عنوان علت در معرض آزار و اذیت قرار گرفتن آنها، پوششی طراحی کرده که اندام زنان را به طور کامل پوشانده و از آنها در مقابل تعرض حمایت می کند.

سایت خبری انگلیسی “مترو” در گزارشی نوشت: ساره گفته است که پس از مطرح شدن نوع پوشش زنان به عنوان علت در معرض اذیت و آزار قرار گرفتن آنها، این فکر به ذهنش رسیده که با این پوشش واکنش مردم جوامع مختلف را بسنجد.

۱۳۰۸۷۵۷_۸۸۹

طراحی لباس ضد تعرض

طراحی لباس ضد تعرض

وی افزود: واکنش مردم در کشورهای مختلف جهان به این پوشش بسیار قابل توجه است، به عنوان مثال مردم در لندن خیلی به شکل غیرعادی این پوشش توجه نمی کنند، اما برای آمریکایی ها بسیار جالب توجه است و با دقت به آن می نگرند.

ساره تاکید می کند که این شیوه تعامل با این موضوع، اشتباه است و نباید به زنان آموزش داده شود که چگونه خود را از تعرض مصون نگه دارند بلکه باید با فرهنگ سازی مناسب زمینه از بین رفتن این پدیده فراهم شود.

ساره مابل در خانواده ای انگلیسی و در کنار مادری مسلمان و پدری غیرمسلمان بزرگ شده است.

 1. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  مادرش اگر مسلمان بود که با مرد نامسلمان ازدواج نمی کرد

 2. عباس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 4 Thumb down 0

  لباس ضد تجاوز خیلی وقته که اختراع شدن حجاب

 3. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 4 Thumb down 0

  ایول به چادر خودمون

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: