تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۱ - ۱۸:۲۸ کد مطلب 80591

خروش دوباره دانش‌آموزان بر ضد آمریکا

همزمان با فرا رسیدن سالروز یوم الله ۱۳ آبان، پیشاهنگان پیشتاز و فرزانه سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران بیانیه ای صادر کردند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، همزمان با فرا رسیدن سالروز یوم الله ۱۳ آبان، پیشاهنگان پیشتاز و فرزانه سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران بیانیه ای صادر کردند. در بیانیه این سازمان آمده […]

همزمان با فرا رسیدن سالروز یوم الله ۱۳ آبان، پیشاهنگان پیشتاز و فرزانه سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران بیانیه ای صادر کردند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، همزمان با فرا رسیدن سالروز یوم الله ۱۳ آبان، پیشاهنگان پیشتاز و فرزانه سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران بیانیه ای صادر کردند.

در بیانیه این سازمان آمده است: 

یوم الله ۱۳ آبان روز حماسه حضور فرزندان انقلاب اسلامی است، ۱۳ آبان تجلی گاه اراده مؤمنان برای سرکوب استکبار است، ۱۳ آبان روز ذلتِ آمریکا و عزت ایران اسلامی است، ۱۳ آبان روز مردانِ مرد عصر معاصر است، ۱۳ آبان روز مرگ همه طاغوت ها و ایادی آنان است، ۱۳ آبان روز وحدت، صلابت و همدلی و همزبانی یک ملت و دولت بر علیه آمریکای جنایتکار است و در یک کلام ۱۳ آبان روز بیعت مجدد ملت با ولایت برای نابودی استکبار جهانی به سرکردگی آمریکاست و در این مسیر الهی هرکسی بر آن است تا با حضور پرشور و انقلابی، دین خود را به اسلام ادا کند از این رو ما پیشاهنگان پیشتاز و فرزانه سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران استوارتر از گذشته و با بسیج تمامی اعضای پرافتخار این تشکل دانش آموزی در راهپیمایی دشمن شکن ۱۳ آبان حضور جانانه خواهیم داشت. 

پیشاهنگان پیشتاز و فرزانه سازمان دانش آموزی با تبعیت کامل از ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظه العالی) و همگام با دولت سرافراز تدبیر و امید، حماسه ای دیگر از حضور دانش آموزان و مربیان در یوم الله ۱۳ آبان را خلق خواهند کرد و به همگان اعلام می کنند،مبارزه تمام عیار با استکبار را مقدس شمرده و در راه آن جان و مال خویش را فدا خواهیم کرد و تا ذلت کامل مستکبران و عزت نهایی مؤمنان این نهضت ادامه دارد و ان شاء الله با ظهور منجی عالم بشریت تمام آرزوهای مستضعفان عالم بدست با عظمت فرزند عاشورا تحقق یافته و ریشه مستکبران و مستبدان برای همیشه قطع و نابود می شود.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: