تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۱ - ۲۰:۱۱ کد مطلب 80600

ضمانت نامه‌های وعده داده شده بابک زنجانی دریافت نشد

مدیر امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران گفت: امروز ضمانت‌نامه‌هایی که بابک زنجانی وعده داده بود وکلایش به بانک مرکزی می‌دهند، دریافت نشد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، علی اکبر ماهرخ‌زاد در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در پاسخ به اینکه آیا وکلای خارجی بابک زنجانی ضمانت نامه‌هایی را که او وعده داده بود به […]

مدیر امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران گفت: امروز ضمانت‌نامه‌هایی که بابک زنجانی وعده داده بود وکلایش به بانک مرکزی می‌دهند، دریافت نشد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، علی اکبر ماهرخ‌زاد در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در پاسخ به اینکه آیا وکلای خارجی بابک زنجانی ضمانت نامه‌هایی را که او وعده داده بود به بانک مرکزی تحویل داده‌اند یا خیر، گفت: اگر قرار است مطمئن شوید باید این موضوع را از قاضی پرونده بپرسید؛ به محض اینکه این اتفاق بیفتد سیستم ما را مطلع می‌کند اما در ابتدا این دادگاه است که در جریان کار قرار می‌گیرد.

وی گفت: تا این لحظه مسئولان شرکت ملی نفت خبری را مبنی براینکه چنین ضمانت نامه‌هایی دریافت شده است به من نداده‌اند.

مدیر امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران تأکید کرد: ما منتظر دریافت ضمانت نامه‌های وعده داده شده هستیم . منتظریم این وعده عملی می‌شود یا خیر؛ البته در طی این دو سال این فرد همیشه چنین ادعاهایی داشته اما هیچگاه محقق نشده است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: