تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۲ - ۱۴:۲۳ کد مطلب 80645

آمریکا تحریم پزشکی ایران را کاهش داد

وزارت خزانه‌داری آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد: آمریکا تحریم‌های پزشکی و دارویی ایران را کاهش داده است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، وزارت خزانه‌داری آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد تحریم‌ها علیه ایران را کاهش و فهرست بزرگی از اقلام پزشکی را برای صادرات مستقیم یا مجدد به ایران آماده کرده است. به گزارش اسپوتنیک نیوز دفتر […]

وزارت خزانه‌داری آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد: آمریکا تحریم‌های پزشکی و دارویی ایران را کاهش داده است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، وزارت خزانه‌داری آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد تحریم‌ها علیه ایران را کاهش و فهرست بزرگی از اقلام پزشکی را برای صادرات مستقیم یا مجدد به ایران آماده کرده است.

به گزارش اسپوتنیک نیوز دفتر کنترل دارایی‌های خارجی وزارت خزانه‌داری آمریکا در حال به روز کردن فهرستی از اقلام پزشکی برای صادرات مستقیم یا مجدد به ایران تحت مجوز عمومی قوانین تحریم و مبادلات ایرانی‌ها است.

در این بیانیه‌ تصریح شده است: این اقدام بر اساس اصلاح قوانین تحریم و مبادلات با ایران تحت مجوز عمومی که در ۲۲ اکتبر ۲۰۱۲ برای صادرات محصولات اساسی پزشکی به ایران صادر شده است،‌انجام می‌گیرد.

روز پنج‌شنبه و جمعه وزرای امور خارجه ایران و آمریکا در وین در زمینه رسیدن به توافق هسته‌ای اواسط جولای و نیز چالش سوریه گفت‌وگو کردند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: