تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۳ - ۰۹:۱۵ کد مطلب 80717

آیا دکتر احمدی نژاد مهمان دید در شب خواهد شد ؟

رضا رشیدپور نوشت: این دوست صمیمی رییس جمهور نهم و دهم در مقابل دوربین قول دادند که آقای دکتر احمدی نژاد مهمان برنامه ی من بشوند و به پرسشهای شفاف و سخت پاسخ بگویند. کتمان نمی کنم که به شدت علاقه مند به گفتگو با ایشان هستم.

به گزارش میدان ۷۲، رضا رشیدپور نوشت: در هفتمین برنامه ی دید در شب یکی از نزدیک ترین یاران دکتر محمود احمدی نژاد روبه روی من نشست و گفتگویی بسیار شفاف و جذاب شکل گرفت.

اجرای برنامه های سیاسی بسیار پر حرارت و البته بی اندازه دشوار است. چون من خودم را متعهد به رعایت قوانین کشور و خطوط مشخص قرمز می دانم و حفظ چالش و صراحت، هم زمان با دقت کامل به رعایت چارچوب های قانونی و عرفی , تلاش فزاینده ای می طلبد.

به شما اطمینان می دهم که در مقابل اعتماد و اعتنایی که به برنامه ی ما فرموده اید تمام توانم را به کار ببندم تا استاندارد گفتگوی سخت در برنامه حفظ شود و نوید می دهم که گفتگو با یار دیرین رییس جمهور سابق بی اندازه تماشایی و روشن گر است.

پ . ن : این دوست صمیمی رییس جمهور نهم و دهم در مقابل دوربین قول دادند که آقای دکتر احمدی نژاد مهمان برنامه ی من بشوند و به پرسشهای شفاف و سخت پاسخ بگویند. کتمان نمی کنم که به شدت علاقه مند به گفتگو با ایشان هستم.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: