تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۳ - ۱۴:۱۳ کد مطلب 80748

کفاشیان: به کی‌روش می‌گویم من هم مثل اسدی کارمند فدراسیون هستم

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: با کی‌روش می‌گویم من هم مثل اسدی کارمند فدراسیون هستم. به گزارش پایگاه ۵۹۸، علی کفاشیان در مورد ورود وزارت ورزش به جریانات اخیر تیم ملی فوتبال گفت: وزارت از ما خواسته تا به مصاحبه‌های کی‌روش و اسدی پایان دهیم و این موضوع یک شایعه نیست. البته اعتقاد دارم که اصولا […]

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: با کی‌روش می‌گویم من هم مثل اسدی کارمند فدراسیون هستم.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، علی کفاشیان در مورد ورود وزارت ورزش به جریانات اخیر تیم ملی فوتبال گفت: وزارت از ما خواسته تا به مصاحبه‌های کی‌روش و اسدی پایان دهیم و این موضوع یک شایعه نیست. البته اعتقاد دارم که اصولا اتفاقی هم بین این دو نفر وجود ندارد. ضمن اینکه این موضوع که کی‌روش گفته اسدی کارمند فدارسیون است باید بگویم من هم کارمند فدراسیون هستم.

وی در مورد اینکه آیا در صورت ادامه مصاحبه‌های کی‌روش او اخراج خواهد شد،‌گفت: آئین‌نامه حقوقی را همه باید رعایت کنند. به کی‌روش هم گفته‌ایم قبل از مصاحبه‌هایش از فدراسیون اجازه بگیرد.

کفاشیان در مورد اینکه باید زودتر به این مسائل ورود پیدا کند، گفت:‌من این کار را انجام دادم. هر چند که کمی دیر شده بود اما مهم این است که این کار انجام شد.

وی در مورد اینکه آیا این حواشی به تیم ملی ضربه نمی‌زند، گفت:‌ از نظر من این موضوعات ربطی به هم ندارد و به تیم ملی آسیب نخواهد رساند. هر چند که این سختی‌ها برای ۱۰۰ سال اول زندگی است و حل خواهد شد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: