تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۴ - ۰۶:۴۰ کد مطلب 80822

انفجار در محور ایرانشهر -سرباز هیچ تلفاتی نداشت

معاون امنیتی – انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: انفجار شی یا تله انفجاری در جاده ایرانشهر – سرباز در مسیر خودرو نیروی انتظامی هیچ تلفاتی نداشته است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، علی اصغر میرشکاری شامگاه چهارشنبه گفت: کشف حدود هشت تن موادمخدر در ۱۵ روز گذشته، انهدام یک باند سارق مسلح که از چهار […]

معاون امنیتی – انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: انفجار شی یا تله انفجاری در جاده ایرانشهر – سرباز در مسیر خودرو نیروی انتظامی هیچ تلفاتی نداشته است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، علی اصغر میرشکاری شامگاه چهارشنبه گفت: کشف حدود هشت تن موادمخدر در ۱۵ روز گذشته، انهدام یک باند سارق مسلح که از چهار سال پیش تاکنون فعالیت داشتند و همچنین دستگیری تیمی از سارقان قطعات خودرو در استان قاچاقچیان و مخلان امنیت را به وحشت و تکاپو انداخته است.

وی بیان کرد: خودروی نیروی انتظامی عصر امروز در مسیر ایرانشهر- سرباز حد فاصل روستای گورناک و مچکور در حرکت بود که شی انفجاری کنار جاده منفجر و باعث انحراف آن شد.

معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان اظهار داشت: در این حادثه به هیچ یک از ماموران انتظامی آسیبی وارد نشده است.

وی بیان کرد: پس از وقوع این حادثه نیروهای امنیتی و انتظامی بررسی موضوع را آغاز کردند.

محمودرضا ناصح مدیر مرکز فوریتهای پزشکی ایرانشهر نیز به خبرنگار ایرنا گفت: یکی از نیروهای انتظامی در این حادثه به صورت سطحی زخمی شده بود که در محل مورد مداوا قرار گرفت.

ایرانشهر در ۳۴۰ کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع شده است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: