تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۴ - ۱۵:۲۸ کد مطلب 80848

به هلاکت رسیدن فرمانده ارشد داعش

نیروهای مردمی و ارتش عراق موفق شدند در ادامه پیشروی های خود در استان الانبار، شماری از عناصر تروریست های داعش از جمله فرمانده آنان را در صحنه های نبرد الانبار به هلاکت برسانند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، نیروهای ارتش و مردمی این کشور دیروز چهارشنبه موفق شدند  “ابوطلحه اللبنانی” را طی یک عملیات در […]

نیروهای مردمی و ارتش عراق موفق شدند در ادامه پیشروی های خود در استان الانبار، شماری از عناصر تروریست های داعش از جمله فرمانده آنان را در صحنه های نبرد الانبار به هلاکت برسانند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، نیروهای ارتش و مردمی این کشور دیروز چهارشنبه موفق شدند  “ابوطلحه اللبنانی” را طی یک عملیات در محور شمالی استان الانبار به همراه ۴ دستیارش به قتل برسانند.

“ابوطلحه اللبنانی” و ۴ معاونش در نبردهای الجرایشی در محور شمالی استان الانبار کشته شدند.

دیروز همچنین پل الجرایشی در شمال الانبار از اشغال تکفیری‌های داعش خارج شد و کنترل آن به دست نیروهای عراقی افتاد.

فرماندهی عملیات مشترک عراق اعلام کرد که نیروهای امنیتی روز گذشته به این پل که یکی از راه‌های رساندن کمک به داعش بود، رسیدند و پس از نبرد با تکفیری‌ها، کنترل آن را به دست گرفتند و پرچم عراق را بر آن افراشتند.

بر اساس بیانیه فرماندهی عملیات مشترک عراق، کلیه راه‌های امدادرسانی به داعش از اطراف الانبار به سوی مرکز این استان، اکنون قطع و مسدود شده است و نیروهای مسلح عراقی در حال پیشروی به سوی مرکز استان هستند.

منبع: میزان

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: