تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۴ - ۱۵:۲۷ کد مطلب 80849

حذف زهرانعتمی از مسابقات کسب سهمیه

زهرا نعمتی ملی‌پوش ریکرو ایران با شکست در اولین رقابت خود شانس کسب سهمیه را از دست داد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، در مرحله حذفی مسابقات تیراندازی با کمان آسیا امروز در ریکرو ملی‌پوشان به رقابت پرداختند. مجید میررحیمی بعد از پیروزی مقابل کماندارانی از قطر راهی مرحله یک شانزدهم شد، اما در این مرحله […]

زهرا نعمتی ملی‌پوش ریکرو ایران با شکست در اولین رقابت خود شانس کسب سهمیه را از دست داد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، در مرحله حذفی مسابقات تیراندازی با کمان آسیا امروز در ریکرو ملی‌پوشان به رقابت پرداختند.

مجید میررحیمی بعد از پیروزی مقابل کماندارانی از قطر راهی مرحله یک شانزدهم شد، اما در این مرحله با شکست مقابل حریفی از کره جنوبی از صعود باز ماند.

امین پیرعلی دیگر نماینده کشورمان در نخستین رقابت خود مقابل کمانداری از بوتان شکست خورد و حذف شد. ساسان رضوی بعد از پیروزی مقابل حریفی از سریلانکا پیروز شد، اما در دومین مسابقه خود مقابل نماینده کره جنوبی باخت و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

صادق اشرفی با پیروزی مقابل نمایندگان کره شمالی و چین راهی یک‌شانزدهم شد اما در ادامه مقابل حریفی از هند مغلوب شد و کنار رفت.

در بخش بانوان ملیکا عبدالکریمی با پیروزی مقابل کمانداران سریلانکا، چین تایپه راهی یک‌هشتم شد. وی در این مرحله باید مقابل حریفی از تایلند به میدان برود.

شیوا خرمشاهی با یک پیروزی و یک شکست مقابل حریفانی از قزاقستان و ژاپن حذف شد. زهرا نعمتی با شکست مقابل کمانداری از ژاپن در نخستین رقابت خود شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت. زهرا دهقان در ابتدا مقابل نماینده بوتان پیروز شد، اما در دیدار با کمانداری از قزاقستان شکست خورد و کنار رفت.

در مسابقات تیراندازی با کمان آسیا در ریکرو سهمیه الکمپیک توزیع می‌شود.

منبع: فارس

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: