تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۶ - ۰۸:۱۳ کد مطلب 80870

رشیدپور از سوی ناشناس ها تهدید شد

اصلا به نفعتان نیست برنامه جوانفکر پخش شود!

از همان لحظه سیل تماس ها و پیام های دوستانه(!) آغاز شد، توقع هرکدام هم متفاوت بود! “لطفا فلان جمله ایشان را حذف کنید” ، “اصلا به نفعتان نیست که پخش شود”، “در مورد فلان مسئول چه گفته شده است”، “اگر پخش شود شنبه…”

به گزارش میدان ۷۲، برنامه ” دید در شب” با ارائه توضیحاتی در خصوص علت تاخیر در پخش گفتگوی این برنامه با علی اکبر جوانفکر مشاور رسانه ای محمود احمدی نژاد نوشت:

گفتگو با اقای جوانفکر بسیار شفاف و سخت بود، ایشان هم با سعه صدر به تمام پرسش ها پاسخ دادند و هیچ مشکلی بین سازندگان برنامه و مهمان آن به وجود نیامد. ماجرا از لحظه ای آغاز می شود که برخی تیترهای گفتگو مطابق معمول منتشر و مهمان برنامه معرفی گردید.

شاید در کشور ما طبیعی باشد که جملات تند سیاسی واکنش های هیجانی و مقطعی به وجود بیاورد. از همان لحظه سیل تماس ها و پیام های دوستانه(!) آغاز شد، توقع هرکدام هم متفاوت بود! “لطفا فلان جمله ایشان را حذف کنید” ، “اصلا به نفعتان نیست که پخش شود”، “در مورد فلان مسئول چه گفته شده است”، “اگر پخش شود شنبه…”

البته دریافت چنین پیام هایی برای سازندگان این برنامه عادی است اما زمانی موضوع خنده دار می شود که هرکسی در تلاش برای انتصاب خود به یکی از نهادهای امنیتی باشد!

ما شرمنده مخاطب فرهیخته این برنامه هستیم و از اختلالی که به وجود آمده عذرخواهی کرده و دست به سینه منت دار صبر و نجابت شماییم و به احترام همین نجابت و اعتماد شما هرگز زیربار سانسور و تقطیع برنامه نمی رویم.

شعار و آرمان ما حرکت براساس قوانین و موازین جمهوری اسلامی ایران است و مثل همیشه خودمان را ملزم به حرکت در چارچوب خطوط قرمز می دانیم، اما یقینا برخوردها سلیقه ای را از هر قشر و حزبی که باشد بر نمی تابیم.

در پایان مجددا تاکید می کنیم که اجازه سانسور ثانیه ای از برنامه را نخواهیم داد، حتی اگر به قیمت عدم پخش آن باشد.

رایزنی فشرده جهت پخش برنامه از روز چهارشنبه آغاز و همچنان ادامه دارد.

  1. گیتی :
    آیا موافقید؟ Thumb up 19 Thumb down 0

    به نظر میرسد همان مجبور به عدم پخش بشوید! دربحبوحه لابی گری آقایون در بالاترین سطح خیلی سعه صدر میخواهد به شخصی شجاع اجازه صحبت بدهند کسی که در روزسخنرانی رییس جمهور وقت اورا بازداشت کردند وماهها به زندان انداختند….درود بر احمدی نژاد که خود نقطه عطفی در تاریخ انقلاب شد وامثال آقای جوانفکر وسایر یاران فهیم ……

  2. حسین :
    آیا موافقید؟ Thumb up 15 Thumb down 0

    چرا از حقیقت می ترسند؟

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: