تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۷ - ۰۴:۴۵ کد مطلب 80937

تنها تیم طلبکار از پرسپولیس +عکس

نه استقلال و نه صبای قم. تنها تیمی که این فصل مقابل پرسپولیس از داوری ضرر کرده تراکتور تونی است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، در روزهایی که پرسپولیسی‌ها بخاطر اشتباهات داوری علیه تیم‌شان به همه اعتراض دارند، مربیان زیادی مصاحبه کرده و گفته‌اند فقط آن‌ها مقابل پرسپولیس ضرر دیده‌اند. مظلومی و دایی، جدی‌ترین مدعیان این […]

نه استقلال و نه صبای قم. تنها تیمی که این فصل مقابل پرسپولیس از داوری ضرر کرده تراکتور تونی است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، در روزهایی که پرسپولیسی‌ها بخاطر اشتباهات داوری علیه تیم‌شان به همه اعتراض دارند، مربیان زیادی مصاحبه کرده و گفته‌اند فقط آن‌ها مقابل پرسپولیس ضرر دیده‌اند. مظلومی و دایی، جدی‌ترین مدعیان این ماجرا هستند. مربی‌هایی که ادعای‌شان صرفا در حد اعتراض‌های همیشگی آن‌هاست و توسط کارشناسان داوری رد شده است.
تنها تیم طلبکار از پرسپولیس +عکس

در ۱۴ بازی این فصل پرسپولیس در لیگ برتر و جام حذفی، تیم برانکو در یک بازی از اشتباهات داوری نفع جدی برد. بازی تراکتورسازی و پرسپولیس در هفته هفتم، که محسن ترکی پنالتی علی علیپور روی آگوستو سزار را نگرفت. کارشناس داوری برنامه نود هم پنالتی بودن این صحنه را تایید کرد. اگر این پنالتی گرفته می‌شد، تراکتور گل مساوی را می‌زد و تیم برانکو نمی‌توانست طلسم ۱۴ ساله تبریز را بشکند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: