تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۸ - ۰۵:۰۵ کد مطلب 81027

سفر زائران اربعین با قطار بصره -کربلا

به گزارش پایگاه ۵۹۸، ناصر حویزاوی در گفت‌وگو با ایسنا  اظهار کرد: زیرساخت‌های مرزهای خوزستان برای خروج هر تعداد زائر از شلمچه و چذابه آماده است. امروز نیز جلسه‌ای با مسئولان عراقی برای هماهنگی استفاده زائران از قطار مسیر بصره به کربلا برگزار می‌شود؛ سعی بر آن است که بلیت این قطار در مرز شلمچه […]

به گزارش پایگاه ۵۹۸، ناصر حویزاوی در گفت‌وگو با ایسنا  اظهار کرد: زیرساخت‌های مرزهای خوزستان برای خروج هر تعداد زائر از شلمچه و چذابه آماده است. امروز نیز جلسه‌ای با مسئولان عراقی برای هماهنگی استفاده زائران از قطار مسیر بصره به کربلا برگزار می‌شود؛ سعی بر آن است که بلیت این قطار در مرز شلمچه به فروش برسد تا زائران ایرانی راحت‌تر سفر کنند.

وی توصیه کرد: هماهنگی مردم با مسئولان در طول سفر اربعین موجب ایجاد آرامش و نظم می‌شود. به همراه داشتن لباس گرم، بادگیر، چتر، کلاه با توجه به بارندگی‌ها در ایران و عراق برای زائران مهم است. هم‌چنین، در زمینه بهداشت فردی استفاده از صابون‌های خمیری و ورقه‌ای توصیه می‌شود.

حویزاوی با اشاره به بازدید استاندار و مسئولان استان از گذرگاه شلمچه تصریح کرد: مراتب همه موضوعات اداری پیاده‌روی اربعین در حال طی شدن است. هم‌چنین، فردا، ۱۸ آبان‌ماه نیز طی جلسه‌ای با مسئولان عراقی‌، آمادگی مرز چذابه بررسی می‌شود.

مدیر حج و زیارت خوزستان گفت: هزینه تهیه روادید کشور عراق ۴۰ دلار است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: