تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۸ - ۱۴:۱۰ کد مطلب 81057

به بهانه ی اظهارات حسن روحانی در نمایشگاه مطبوعات؛

یک سوزن به خود!

من ترجیح میدهم جناب آقای روحانی به شرط ایمان به سخنانش در افتتاحیه بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات، رئیس هیئت نظارت بر مطبوعات می بود تا رئیس جمهور.

به گزارش میدان ۷۲، جهانگیر نوین در فیس بوک خود نوشت: من ترجیح میدهم جناب آقای روحانی به شرط ایمان به سخنانش در افتتاحیه بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات، رئیس هیئت نظارت بر مطبوعات می بود تا رئیس جمهور.

ایشان چنان در باب اخلاق رسانه ای و القای امید به مردم از سوی رسانه ها سخن می گفت که من به خاطر رفتارهای غیرحرفه ای، ناشایست و زشت رسانه های مخالف دولت قبل در این ۱۰ سال بسیار شرمگین شدم و افسوس خوردم که چرا در کشور ما کسی چون جناب حسن روحانی هیچ وقت بر مطبوعات و رسانه ها نظارت نداشته است.

دولت محمود احمدی نژاد علیرغم تمام خدماتش در حوزه های مختلف که طبق آمارهای رسمی گاهاً بیش از تمام خدمات ارائه شده توسط تمام دولت های قبلش بوده است نه تنها مورد بی مهری رسانه های مخالف بوده است بلکه با سعه صدری زایدالوصف و صبر ایوب وار تمامی تهمت ها و هتاکی ها را نیز تحمل کرده و خم به ابرو نیاورده است. کاش در ۱۰ سال گذشته کسی چون حسن روحانی می بود تا کس و ناکسی دولت مشروع، مردمی و خدوم را به خرافه گرایی، رمالی، فریبکاری، دروغگویی و … متهم نکند.

محک بی اخلاقی رسانه ای در این کشور توهین به احمدی نژاد است کسی که حتی پس از اتمام دوران خدمتش هنوز سیبل رسانه های مخالف و حتی دولت است. دولتی که به پشتوانه بی اخلاقی های رسانه های حامی اش از سالها قبل از انتخابات سال ۹۲ با کاشت بذر ناامیدی و بدبینی نسبت به دولت قبل کار تبلیغاتی اش را شروع کرد و در عرصه انتخابات با سیاه نمایی تمامی خدمات صورت گرفته دولت خدمتگزار بر مسند قدرت اجرایی نشست و پس از دو سال هنوز هم در سایه همین سیاه نمایی ها زیست می کند.کاش حسن روحانی رئیس هیئت نظارت بر مطبوعات بود و رسانه ها به تاسی از حرفهای ایشان مستقل و بدور از جناح بازی می نوشتند تا پرده ها کنار رود و خدوم از غیر خدوم و مسئول از غیر مسئول شناخته شود چرا که لازمه انتخاب شایستگان است.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: