تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۸ - ۱۵:۳۶ کد مطلب 81071

نامه بسیج دانشجویی به آ‌یت‌الله لاریجانی

بسیج دانشجویی ۲۴ واحد دانشگاه آزاد در نامه به رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه برخی با سرمایه نظام دانستن جاسوسان در پی ایجاد حاشیه امن برای‌ آنان هستند، اعلام کردند برای مسئله حضور نفوذی‌ها در پست‌های این دانشگاه چاره‌‌ای بیندیشید.

به گزارش میدان۷۲ بسیج دانشجویی ۲۴ دانشگاه کشور خطاب به آیت الله آملی لاریجانی ریاست قوه قضائیه نامه‌ای در ارتباط با دانشگاه آزاد ارسال کردند.

در متن این نامه آمده است: دشمن به درستی فهمیده است که ملت شریف ایران ۳۷ سال فریب موذی گری و تخریب رسانه‌های معاند خارجی که از بیرون برای استحاله نظام و تغییر ارزش‌ها تلاش می کنند را نخورده است و نخواهد خورد، لذا با بکارگیری عوامل خائن نفوذی در داخل کشور، قصد دارد همچون گذشته برخی رسانه‌ها را به « پایگاه دشمن» تبدیل کند.

دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اعلام کردند: در دو سال اخیر، شبکه نفوذ، بویژه در رسانه‌ها، با سیاه نمایی علیه انقلاب، تحریف خط امام و رهبری، تغییر سبک زندگی، ادراک سازی و اولویت سازی برای افکار عمومی در راستای اهداف سرویس‌های امنیتی و جاسوسی غرب، سازماندهی پیچیده‌ای را آغاز کرده‌اند که با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دستگیری و انهدام قسمتی از این شبکه فاسد و آلوده به دلارهای نفتی و آمریکایی نقشه‌های شوم آنها نقش برآب شد.

در ادامه این نامه عنوان شده است: در این میان عده‌ای به جای حمایت از زحمات سربازان گمنام امام عصر(ع) که در رصد و کشف این شبکه، خون دل خورده‌اند، جاسوسان را سرمایه نظام می‌دانند! و با زیر سوال بردن اقدام شجاعانه سازمان اطلاعات سپاه پاسداران سعی در ایجاد حاشیه‌ای امن برای نفوذی‌ها دارند.

این دانشجویان اعلام کردند: اما متاسفانه در لیست ارائه شده نام افرادی از دانشگاه آزاد نیز به چشم می‌خورد. این نکته می‌طلبد تا مسئولان دانشگاه آزاد واقع بینانه علت حضور عناصر فتنه و نفوذی در پست های حساس این دانشگاه را مورد بررسی قرار دهند و برای حل آن چاره‌ای بیندیشند تا شهریه‌های دانشجویان این دانشگاه صرف افراد و جریانات مسئله دار نشود. به راستی چرا باید هر روز شاهد نام‌هایی مانند عبدالحسین هراتی و خبرنگار فراری ایسکانیوز و امروز احسان مازندرانی باشیم.

در این نامه آمده است: ما دانشجویان انقلابی ضمن یادآوری پیچیده و چند لایه بودن موضوع نفوذ در عرصه‌های مختلف اقتصادی، امنیتی، فرهنگی و سیاسی، حمایت همه جانبه خود از اقدام انقلابی سازمان اطلاعات سپاه انقلاب اسلامی که به عنوان چشمان بیدار انقلاب به رسالت خود عمل کرده است اعلام و از قوه قضائیه می‌خواهیم تا با ایستادگی در مقابل فشارها با محاکمه این عناصر فاسد درس عبرتی به بازماندگان این شبکه عنکبوتی دهد تا دست از توطئه علیه نظام بردارند.

بسیج دانشجویی واحدهای دانشگاه آزاد:

۱) البرز

۲) دندانپزشکی تهران

۳) تهران شمال

۴) تهران غرب

۵) اهواز

۶) شوشتر

۷) شیراز

۸) اصفهان

۹) ایلام

۱۰) همدان

۱۱) دهلران

۱۲) زنجان

۱۳) هشتگرد

۱۴) رشت

۱۵) آستارا

۱۶) فومن

۱۷) صومعه سرا

۱۸) دره شهر

۱۹) ایوان

۲۰) شهرکرد

۲۱) رودهن

۲۲) فارسان

۲۳) سیرجان

۲۴) اردل

منبع:فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: