تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۹ - ۰۰:۴۵ کد مطلب 81123

رشیدپور مغلوب تهدیدها شد/ مصاحبه جوانفکر پخش نمی شود!

با احترام به حساسیت فضای سیاسی در آستانه انتخابات و محذوریت های گروههای سیاسی; از آنجایی که پخش کامل ویدیوی برنامه هفتم در شرایط کنونی مهیا نیست، ضمن تشکر از متانت و همراهی جناب آقای جوانفکر؛ پخش آن را به زمانی کم حساسیت تر موکول می کنیم.

میدان ۷۲/ برنامه دید در شب در خصوص انتشار مصاحبه اش با جوانفکر نوشت: به همه ی شما هم وطن های مهربان و مخاطبان فرهیخته “دید در شب ” سلام عرض می کنیم و از لطف و پی گیری همگی سپاسگزاریم و منت دار شما هستیم.

خدای بزرگ را شکر می کنیم که با محبت و توجه شما توانسته ایم در مدتی کوتاه جایگاه مناسبی در افکار اهالی فکر و اندیشه به دست آوریم و به احترام این بزرگواری ; وظیفه داریم که از هیچ تلاشی برای استمرار و بهبود کیفی این برنامه دریغ نکنیم.

در این مسیر لازم است که از حسن نیت و سعه صدر مسئولان گرامی جهت حفظ این برنامه در فضای مجازی و آفرینش بستر خلاقیت و نوآوری بومی در دنیای رسانه های دیجیتال قدردانی کنیم.

به هر تقدیر; با احترام به حساسیت فضای سیاسی در آستانه انتخابات و محذوریت های گروههای سیاسی; از آنجایی که پخش کامل ویدیوی برنامه هفتم در شرایط کنونی مهیا نیست، ضمن تشکر از متانت و همراهی جناب آقای جوانفکر؛ پخش آن را به زمانی کم حساسیت تر موکول می کنیم و هرگز برنامه ای را سانسور نخواهیم کرد.

هرچند که شخصا معتقدم محتوای برنامه هفتم هیچ عبوری از خط قرمزها و موازین نداشته است.

به عرض می رسانیم که برنامه ی هشتم با حضور یک مهمان برجسته و خلق گفتگویی پرحرارت ; پنجشنبه همین هفته پخش خواهد شد.

در پایان آرزو می کنیم بتوانم با حرکت در چارچوب موازین قانونی و رعایت منافع ملی و احترام به خطوط قرمز برنامه دید در شب را به عنوان یک تریبون شفاف و بی طرف ; پایدار نگه داریم. برای تحقق این آرزو سه شرط اساسی ; ضروری به نظر می رسد . یکم لطف خدای بزرگ . دوم حمایت و راهنمایی مخاطبان . سوم لطف و سعه صدر مسئولان گرامی . ان شاالله

گفتنی است علی اکبر جوانفکر مشاور مطبوعاتی و رسانه ای محمود احمدی نژاد مهمان هفتمین برنامه دید در شب با اجرا رضا رشیدپور بود که در آن از برخی جنجالی ترین اتفاقات منسوب به دولت های نهم و دهم رمزگشایی کرد.

وی با تشریح پشت پرده یکشنبه معروف مجلس برخی از رموز عزل ناگهانی وزیر خارجه وقت را تشریح و بر موفقیت های بزرگ احمدی نژاد در اداره کشور تاکید کرد.

جوانفکر ضمن غیرقانونی خواندن بازداشت بقایی جرایم منتسب به محمدرضا رحیمی را نامربوط به دولت دهم قلمداد و پاکدستی دولتمردان سابق را امری بدیهی دانست.

جوانفکر در بخش هایی از این گفتگو به پرسش های شفاف رشیدپور در خصوص دوران مدیریت موسسه مطبوعاتی ایران، کاندیداتوری رحیم مشایی ، ابهامات وقایع ۸۸ و .. پاسخ می دهد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: