تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۹ - ۱۹:۵۱ کد مطلب 81200

نوبخت: خوشحالم که فارس تحریمش را شکست

محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت که امروز به نمایشگاه مطبوعات رفت و پس از برپایی نشست خبری با اهالی رسانه از غرفه‌ی تمام رسانه‌های حاضر در نمایشگاه بیست و یکم بازدید کرد.

به گزارش میدان۷۲ نوبخت که از ساعت ۱۳ برای حضور در نشست خبری به نمایشگاه آمده بود تقریبا تا پایان کار نمایشگاه در مصلی ماند و به همه غرفه‌های در بخش‌های مختلف این نمایشگاه سر زد.

او در این بازدید، به پرسش‌های همه‌ی خبرنگاران حاضر در نمایشگاه و غرفه‌ها پاسخ داد.

توصیه نوبخت به فارس
در نشست خبری سخنگوی دولت در نمایشگاه کتاب هم اتفاق جالبی افتاد. خبرنگار فارس از سخنگوی دولت درباره‌ی بازپرداخت وام چهارساله‌ی خودرو پرسید، اما نوبخت پیش از پاسخ دادن به این سوال گفت: «خوشحالم که فارس تحریمش را شکست و در کنار مطبوعات حضور پیدا کرد. اگر آن چند رسانه دیگر در کنار بقیه بودند، خوشحال تر بودیم.»

این پاسخ نوبخت و اشاره‌اش به انصراف تعدادی رسانه از حضور در نمایشگاه امسال باعث شد تا خبرنگار تسنیم پیش از طرح سوالش بگوید: «تسنیم هیچگاه نمایشگاه را تحریم نکرد و ما دوست داریم به دولت در رسیدن به اهدافش کمک کنیم.»

بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات با حضور ۷۰۰ رسانه برگزار شده  و دو روزنامه، دو خبرگزاری و ۴ سایت خبری نیز از حضور در نمایشگاه انصراف دادند.

 

منبع:خبرآنلاین

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: