تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۰ - ۱۷:۰۷ کد مطلب 81259

میزان حضور سپاه در سوریه تغییرنکرده است

عملیات آزادسازی تا نتیجه نهایی ادامه می‌یابد/ جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه میزان حضور نیروهای سپاه در سوریه تغییر خاصی نکرده است، گفت: عملیات آزادسازی تا به نتیجه رسیدن ادامه پیدا می‌کند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، در پاسخ به […]

عملیات آزادسازی تا نتیجه نهایی ادامه می‌یابد/

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه میزان حضور نیروهای سپاه در سوریه تغییر خاصی نکرده است، گفت: عملیات آزادسازی تا به نتیجه رسیدن ادامه پیدا می‌کند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا طی چند روز اخیر حضور نیروهای سپاه در سوریه کاهش یا افزایش یافته است، گفت: حضور سپاه در سوریه تغییر خاصی نکرده است.

وی با اشاره به عملیات آزادسازی حلب اظهار داشت: این عملیات تا الان موفق بوده و انشاءالله ادامه پیدا خواهد کرد و موفقیت‌های بعدی هم به دست می‌آید.

جانشین فرمانده کل سپاه در خصوص هدف از این عملیات گفت: هدف اصلی آزاد کردن ملت سوریه از چنگال تروریست‌هاست و این به هر شکل ادامه پیدا می‌کند تا به نتیجه درستی برسد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: