تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۰ - ۲۰:۳۷ کد مطلب 81297

آخرین آمار فروش خودرو با وام ۲۵ میلیونی

امروز به عنوان سومین روز ثبت نام فروش خودرو با استفاده از وام ۲۵ میلیون تومانی که یکی از طرح‌های دولت در بسته تسریع رونق اقتصادی بوده است، بیش از ۵۴ هزار خودرو در نمایندگی‌های مجاز اعلام شده از سوی خودروسازان برای فروش اقساطی ثبت نام شده است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، طبق اعلام مسئولان […]

امروز به عنوان سومین روز ثبت نام فروش خودرو با استفاده از وام ۲۵ میلیون تومانی که یکی از طرح‌های دولت در بسته تسریع رونق اقتصادی بوده است، بیش از ۵۴ هزار خودرو در نمایندگی‌های مجاز اعلام شده از سوی خودروسازان برای فروش اقساطی ثبت نام شده است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، طبق اعلام مسئولان وزارت صنعت، تا ساعت ۱۲ ظهر امروز – چهارشنبه – بیش از ۵۴ هزار و ۳۰۰ دستگاه خودرو فروخته شده است.

با اجرایی شدن بسته سیاستی بانک مرکزی به منظور تحریک تقاضا و فروش کالاهای انباشت شده، برخی خودروهای وانت، سواری و ماشین‌آلات کشاورزی مشمول وام ۲۵ میلیون تومانی شده‌اند که بازپرداخت تسهیلات آن طی دوره چهار تا هفت ساله و با کف قسط ۳۸۰ و حداکثر ۷۰۸ هزار تومان خواهد بود.

وزارت صنعت فهرست خودروهای مشمول طرح فروش اقساطی که تا سقف ۲۵ میلیون تومان وام برایشان درنظر گرفته شده را در سه دسته خودروهای وانت، خودروهای سواری و ماشین آلات کشاورزی اعلام کرده است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: