تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۱ - ۰۵:۱۳ کد مطلب 81350

عراق برای پذیرش روزانه ۱۰۰ هزار زائر آمادگی دارد

فرمانده مرزبانی کشور عراق در مهران گفت: عراق برای پذیرش روزانه ۱۰۰ هزار نفر زائر در سه مرز مشترک با کشور ایران، آمادگی دارد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، حامد عبدالله ابراهیم در نشست مطبوعاتی در حاشیه برگزاری ششمین اجلاس مشترک مرزبانی جمهوری اسلامی ایران با کشور عراق، اظهار داشت: تمامی زائرانی که از طریق مرزهای […]

فرمانده مرزبانی کشور عراق در مهران گفت: عراق برای پذیرش روزانه ۱۰۰ هزار نفر زائر در سه مرز مشترک با کشور ایران، آمادگی دارد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، حامد عبدالله ابراهیم در نشست مطبوعاتی در حاشیه برگزاری ششمین اجلاس مشترک مرزبانی جمهوری اسلامی ایران با کشور عراق، اظهار داشت: تمامی زائرانی که از طریق مرزهای مشترک با کشور عراق و ایران قصد وارد شدن به کشور عراق را در اربعین دارند، باید دارای گذرنامه و ویزا باشند. وی با بیان اینکه تلاش ما برای سهولت در تردد زائران اربعین است، افزود: از ورود افرادی که بدون داشتن ویزا و گذرنامه و به صورت غیرقانونی قصد ورود به کشور عراق را داشته باشند، جلوگیری می‌شود.
فرمانده مرزبانی کشور عراق عنوان کرد: ما آمادگی داریم که در پایانه‌های مرزی به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته حضور داشته باشیم که زائران در این صورت نیز با سهولت بیشتری می‌توانند تردد کنند.
وی گفت: در نشست‌های مشترکی که با جمهوری اسلامی ایران داشته‌ایم نقاط ضعف و قوت بررسی شده است و امنیت زائران اربعین به صورت کامل تامین می‌شود.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: