تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۱ - ۱۴:۲۹ کد مطلب 81363

جمله‎ای خاص از بازیگر "بچه‌های نسبتا بد"

اشکان خطیبی بازیگر مجموعه “تکیه بر باد” و “از نفس افتاده” تصویری با این متن که به تمام مشکلات خود باید خندید در صفحه شخصی اینستاگرام خود منتشر کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، اشکان خطیبی (زادهٔ ۱۹ مهر ۱۳۵۷ در سرآسیاب ملارد استان البرز)، بازیگر، خواننده و کارگردان اهل ایران است. او تحصیلات خود را […]

اشکان خطیبی بازیگر مجموعه “تکیه بر باد” و “از نفس افتاده” تصویری با این متن که به تمام مشکلات خود باید خندید در صفحه شخصی اینستاگرام خود منتشر کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، اشکان خطیبی (زادهٔ ۱۹ مهر ۱۳۵۷ در سرآسیاب ملارد استان البرز)، بازیگر، خواننده و کارگردان اهل ایران است. او تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی تئاتر از دانشکدهٔ هنر و معماری دانشگاه آزاد ادامه داده‌است.

در سال ۷۹ به همراه بابک سعیدى یک گروه موسیقی راک ایرانی به نام اپولون داشته‌است که راک ایرانی می‌زدند اما از گروه جدا شدند. وی پیانو، گیتار و گاهی نیز ساز دهنی می‌زند. او به غیر از موسیقی و بازیگری گاهی نمایش‌نامه‌های انگلیسی را هم به فارسی ترجمه می‌کند و مدیرگروه موسیقی ترافیک نیز هست.

اشکان خطیبی بازیگر مجموعه هایی چون بچه های نسبتا بد ، در مسیر زاینده رود و تهران پلاک ۱ در ایناستاگرام شخصی خود اینگونه نوشت: سلام به همه ى اونایى که علیرغم همه ى مشکلات،غصه ها ،بیمارى هاو … لبخند رو لب شونه به قول خودم : دلم پر خونه لبم خندونه

جمله‎ای خاص از بازیگر

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: