تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۱ - ۱۴:۲۸ کد مطلب 81366

الحاق مهم‌ترین سلاح‌ها به بدنه نیروی‌‌دریایی

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: تا پایان امسال و یا روزهای آغازین سال جدید شاهد الحاق یکی از سلاح‌ها و یا زیردریایی‌های مهم به بدنه نیروی دریایی هستیم. به گزارش پایگاه ۵۹۸، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری شب گذشته در حاشیه مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی و ورزشی و قرآنی نیروی دریایی ارتش اظهار […]

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: تا پایان امسال و یا روزهای آغازین سال جدید شاهد الحاق یکی از سلاح‌ها و یا زیردریایی‌های مهم به بدنه نیروی دریایی هستیم.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری شب گذشته در حاشیه مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی و ورزشی و قرآنی نیروی دریایی ارتش اظهار داشت: تا امروز در مقابله با دزدان دریایی و برقراری امنیت در خلیج عدن و باب المندب و دریای سرخ دوهزار و ۶۰۰ فروند و نفت‌کش کالاهای جمهوری اسلامی را با امنیت کامل از منطقه خطر عبور دادیم و امروز سی و ششمین ناوگروه دریایی راهبردی جمهوری اسلامی در باب المندب حضور دارندکه از هفتم آذرماه روز نیروی دریایی سی و هفتمین ناوگروه به منطقه ماموریت اعزام می‌شوند.

سیاری از اقدام جدید نیروی دریایی برای حضور ناوگروه خود به اقیانوس آرام و اطلس خبر داد و گفت: این ماموریت با هدف حضور بیشتر در دریاهای آزاد و نشان دادن اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه دریا به جهانیان است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از ادامه ساخت و ساز ناوهای موشک‌انداز و ناوشکن‌ها خبر داد و افزود: تا پایان امسال و یا روزهای آغازین سال جدید شاهد الحاق یکی از سلاح‌ها و یا زیردریایی‌های مهم به بدنه نیروی دریایی هستیم.

سیاری در ارتباط با جشنواره فرهنگی و ورزشی گفت: ما تعداد زیادی از جوانان کشور را به عنوان کارکنان وظیفه جذب نیروی دریایی می‌کنیم و این جوانان که با شور و انگیزه و نشاطی وصف‌ناپذیر برای خدمت به میهن وارد می‌شوند مانند خون جدیدی هستند که تزریق می‌شوند و موجب افتخار ما هستند و این‌ها هستند که به کمک ما آمدند تا بتوانیم در مقابل هر دشمنی قد علم کنیم و بایستیم و هر تهدیدی را خنثی کنیم.

وی عنوان کرد: با تکیه بر لطف الهی و اطاعت از فرماندهی کل قوا این جوانان در خدمت نیروی دریایی هستند و در طول سال ده‌ها هزار نفر در مسابقات ورزشی و قرآنی و ورزشی شرکت می‌کنند و به لحاظ اینکه مرکز آموزشی سیرجان محل پرورش نیروهای کارآمد و آموزش در همه ابعاد است و به سایر مناطق دریایی هم این نیروها را اعزام می‌کند باید در طول دوره آموزش برنامه‌های معنوی، علمی و دانشی و آموزشی و پرورش جسم را ببیند و هرساله مرحله نهایی این مسابقات را در سیرجان برگزار می‌کنیم و به مرحله اجرا می‌گذاریم.

سیاری گفت: اگر یک ناوی وظیفه طی مدت ۱۰ ماه تمام قرآن را حفظ می‌کند و یا در مقابله با جنگ نرم دشمن آمادگی کامل دارد این افتخار ما است و هدف از برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی و قرآنی هم پرورش معنوی، جسمانی و اعتقادی برای دفاع از کشور و نظام اسلامی است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: