تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۲ - ۰۳:۵۰ کد مطلب 81432

در مورد پیشنهادپرسپولیس چیزی دست من نیست

مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن از شایعه حضورش در پرسپولیس در نیم‌فصل دوم اظهار بی‌اطلاعی کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، سه بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن به نام‌های کاوه رضایی، مرتضی تبریزی و مسعود حسن‌زاده در تیررس بعضی از تیم‌های لیگ برتر فوتبال کشور قرار گرفته‌اند.   این در حالی است که یحیی گل‌محمدی، سرمربی ذوب‌آهن هیچ […]

مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن از شایعه حضورش در پرسپولیس در نیم‌فصل دوم اظهار بی‌اطلاعی کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، سه بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن به نام‌های کاوه رضایی، مرتضی تبریزی و مسعود حسن‌زاده در تیررس بعضی از تیم‌های لیگ برتر فوتبال کشور قرار گرفته‌اند.

 

این در حالی است که یحیی گل‌محمدی، سرمربی ذوب‌آهن هیچ تمایلی به از دست دادن این سه مهاجم ندارد و تیم‌های لیگ برتری شانسی برای جذب آنها ندارند.

 

گل‌محمدی حتی برای نیم فصل دوم در صدد تقویت تیمش است و احتمالاً یکی‌ دو بازیکن جدید در نیم فصل دوم به ذوب‌آهن اضافه خواهند شد.

 

تبریزی در خصوص اینکه گفته می‌شود پرسپولیس برای نیم‌فصل دوم تمایل به جذب او دارد گفت: «من چیزی در این باره نشنیده‌ام و نمی‌دانم چنین موضوعی صحت دارد یا خیر. تا حالا چیزی در مورد پیشنهاد پرسپولیس نشنیده بودم. با باشگاه ذوب‌آهن یک فصل دیگر هم قرارداد دارم و در این زمینه چیزی دست من نیست.»

 

وی در خصوص وضعیت ذوب‌آهن در لیگ برتر و اینکه برخی معتقدند این تیم جزو شانس های اصلی کسب عنوان قهرمانی است تاکید کرد: «ما تیم خوبی داریم و امسال هم می‌توانیم جزو مدعیان باشیم. می‌خواهیم فعلا چراغ خاموش حرکت و در یک زمان مناسب خودمان را جدا کنیم.»

 

تبریزی عنوان کرد: «بازیکنان و کادر فنی خوبی داریم و فکر می‌کنم ذوب‌آهن ابزار قهرمانی در لیگ برتر را در اختیار دارد. امیدوارم امسال به این افتخار دست پیدا کنیم.»

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: