تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۲ - ۲۰:۱۰ کد مطلب 81444

عمان آماده وساطت میان ایران و عربستان است

«یوسف بن علوی» وزیر خارجه عمان در کنفرانس خبری مشترک با وزیر خارجه‌ آلمان، نسبت به میانجیگری بین ایران و عربستان در مورد بحران سوریه، اعلام آمادگی کرد. به گزارش مشرق، «یوسف بن علوی» وزیر خارجه عمان امروز (جمعه) در دیدار با «فرانک والتر اشتاین مایر» وزیر خارجه آلمان از آمادگی مسقط برای میانجیگری میان […]

«یوسف بن علوی» وزیر خارجه عمان در کنفرانس خبری مشترک با وزیر خارجه‌ آلمان، نسبت به میانجیگری بین ایران و عربستان در مورد بحران سوریه، اعلام آمادگی کرد.

به گزارش مشرق، «یوسف بن علوی» وزیر خارجه عمان امروز (جمعه) در دیدار با «فرانک والتر اشتاین مایر» وزیر خارجه آلمان از آمادگی مسقط برای میانجیگری میان تهران و ریاض سخن گفت.

به نوشته خبرگزاری کویت (کونا) در کنفرانس مشترک بین وزرای خارجه عمان و آلمان در برلین، «یوسف بن علوی» با بیان اینکه عمان آماده میانجیگری بین ایران و عربستان در مورد سوریه است تأکید کرد: وجود روابط  با ثبات میان تهران و ریاض برای عمان بسیار مهم است.

بن علوی ادامه داد: اختلافاتی میان مواضع ایران و عربستان وجود دارد و اما در عین حال نسبت به حل این اختلافات خوشبین هستم.

وزیر خارجه عمان همچنین در مورد دیدارش با «بشار اسد» رئیس‌جمهور سوریه نیز گفت: در این دیدار گفت‌وگوهایی انجام شد که افق‌های جدیدی پیش روی حل بحران سوریه ایجاد کرد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: