تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۳ - ۱۴:۰۳ کد مطلب 81528

«مرکزخلافت داعش» در رمادی، نابود شد

نیروهای عراقی، “مرکز خلافت داعش” را در منطقه البوحیات در غرب رمادی، با خاک یکسان کردند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، “نعیم الگعود” رئیس عشیرۀ البونمر در استان الانبار، اعلام کرد: نیروهای عملیات جزیره و بادیه، با پشتیبانی نیروهای یگان هفتم ارتش عراق و مبارزان عشیره های البونمر، الجغایفه و دیگر عشایر؛ در عملیاتی مشترک، مرکز […]

نیروهای عراقی، “مرکز خلافت داعش” را در منطقه البوحیات در غرب رمادی، با خاک یکسان کردند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، “نعیم الگعود” رئیس عشیرۀ البونمر در استان الانبار، اعلام کرد: نیروهای عملیات جزیره و بادیه، با پشتیبانی نیروهای یگان هفتم ارتش عراق و مبارزان عشیره های البونمر، الجغایفه و دیگر عشایر؛ در عملیاتی مشترک، مرکز خلافت داعش را در منطقه البو حیات از توابع شهر حدیثه، نابود کردند.
الگعود در گفت‌وگو با پایگاه شبکه السومریه تاکید کرد: در این عملیات، ۲۵۰ تن از عناصر گروه تروریستی داعش کشته شدند و دستکم ۱۵ خودروی نظامی این عناصر منهدم شدند که تعدادی از آنان بمب گذاری شده و تعدادی هم حامل سلاح بودند.

رئیس عشیرۀ البونمر با تاکید بر آزادی کامل منطقه البوحیات از چنگ داعشی ها، خاطر نشان کرد: مقادیر زیادی سلاح و مهماتِ داعش، به دست نیروهای عراقی افتاد.

گفتنی است که نیروهای عراقی، عملیات گسترده ای را برای آزادسازی نواحی منطقه های البغدادی و حدیثه آغاز کرده اند.

به گفته منابع عراقی “نیروهای ارتش و مردمی امروز جمعه پیشروی برای پاکسازی الرمادی از لوث وجود گروه تروریستی داعش را از سه محور غرب، شمال و جنوب غربی با پشتیبانی نیروی هوایی آغاز کرده اند.

شهر سنجار نیز امروز توسط نیروهای پیشمرگه از دست داعش خارج شد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: