تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۳ - ۱۶:۲۹ کد مطلب 81529

گرد و غبار آسمان قم را فرا می‌گیرد

سرپرست اداره پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی استان قم گفت: امشب گرد و غبار آسمان قم را فرا می‌گیرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، محمدرضا قاضی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به شرایط جوی قم اظهار کرد: هوای امروز شنبه صاف و آفتابی همراه با وزش باد شدید خواهد بود. وی اضافه کرد: […]

سرپرست اداره پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی استان قم گفت: امشب گرد و غبار آسمان قم را فرا می‌گیرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، محمدرضا قاضی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به شرایط جوی قم اظهار کرد: هوای امروز شنبه صاف و آفتابی همراه با وزش باد شدید خواهد بود.

وی اضافه کرد: برای فردا یکشنبه نیز هوایی صاف و آفتابی مورد انتظار است که سرعت وزش باد کاهش خواهد داشت.

سرپرست اداره پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی استان قم ادامه داد: برای روز دوشنبه نیز آسمان کمی تا قسمتی ابری به تدریج با افزایش ابر خواهد بود و در اواخر شب آسمان کاملا ابری و سرعت وزش باد بسیار پایین خواهد بود.

قاضی سمت وزش باد برای امروز را شمال غربی اعلام کرد و گفت: سرعت وزش باد در این روز به ۶۵ کیلومتر بر ساعت خواهد رسید.

وی سمت وزش باد در دو روز آینده را شرقی دانست و بیان کرد: سرعت وزش باد برای فردا ۵۰ کیلومتر بر ساعت و برای روز دوشنبه ۳۵ کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

سرپرست اداره پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی استان قم پدیده غالب برای امروز را وزش باد شدید ذکر کرد و افزود: برای روز یکشنبه پدیده خاصی نداریم و انباشت آلاینده‌های جوی به میزانی نیست که پدیده گردوغبار را به همراه داشته باشد.

قاضی اضافه کرد: با گذشت چند روز از بارش‌ها و خشکی سطح زمین و سرعت وزش باد غبارآلودگی برای امشب وجود دارد.

وی کمینه دما برای امشب را چهار درجه اعلام کرد و ادامه داد: بیشینه دما نیز برای امروز و فردا ۲۴ درجه خواهد بود.

سرپرست اداره پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی استان قم کمینه دمای هوا برای فردا پنج درجه و روز دوشنبه را ۶ درجه دانست و افزود: بیشینه دما برای روز دوشنبه نیز به ۲۳ درجه سانتی‌گراد خواهد رسید.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: