تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۳ - ۱۶:۲۸ کد مطلب 81530

افتتاح «رادیو اربعین» با حضور سرافراز

شبکه رادیویی «اربعین» صبح امروز با حضور «محمد سرافراز» رئیس رسانه ملی فعالیت خود را آغاز به کار کرد. بنا بر این گزارش، با توجه به اهمیت و گستردگی این مراسم معنوی، معاونت صدای رسانه ملی شبکه رادیویی جدیدی را با نام رادیو اربعین راه اندازی نموده است که در آستانه اربعین حسینی آغاز به […]

شبکه رادیویی «اربعین» صبح امروز با حضور «محمد سرافراز» رئیس رسانه ملی فعالیت خود را آغاز به کار کرد.

بنا بر این گزارش، با توجه به اهمیت و گستردگی این مراسم معنوی، معاونت صدای رسانه ملی شبکه رادیویی جدیدی را با نام رادیو اربعین راه اندازی نموده است که در آستانه اربعین حسینی آغاز به کار کرده و ضمن پوشش پیاده روی زائران حسینی، از زوایای مختلف به ثبت و ضبط رویدادهای این اجتماع بزرگ می‌پردازد. ارسال گزارش هایی از این مراسم باشکوه، گفت و گو با عزاداران حسینی (ع) و انعکاس حال و هوای آنان، روایت واقعه بزرگ عاشورا برای شنوندگان و ارائه آخرین اقدامات دستگاهها و نهادهای خدمت رسان از جمله محورهای مورد توجه رادیو اربعین خواهد بود.

این رادیو از ۲۳ آبان ماه تا ۱۳ آذر ماه بر روی موج اف ام ردیف ۵/۹۵ مگاهرتز در تهران و استان های مرزی کشور و همچنین بر روی DVBT برای مخاطبان کل کشور و روی اپلیکیشن موبایل برای مخاطبان در اقصی نقاط دنیا پخش خواهد شد.

مدیر شبکه رادیویی «اربعین» رضا کوچک زاده است که مدیریت رادیو گفتگو را نیزبرعهده دارد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: