تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۴ - ۰۴:۲۵ کد مطلب 81575

برنامه ویژه «بنا» در روزهای تعطیل بین اردوهای تیم ملی

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی تصمیم دارد در روزهای تعطیل بین اردوهای بزرگسالان کلاس‌های آموزشی برای مربیان و فرنگی‌کاران جوان و نوجوان برگزار کند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، در پایان هر اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان فاصله‌ای چند روزه تا آغاز اردوی بعدی وجود دارد که فرنگی‌کاران به استراحت می‌پردازند، اما محمد بنا، سرمربی […]

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی تصمیم دارد در روزهای تعطیل بین اردوهای بزرگسالان کلاس‌های آموزشی برای مربیان و فرنگی‌کاران جوان و نوجوان برگزار کند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، در پایان هر اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان فاصله‌ای چند روزه تا آغاز اردوی بعدی وجود دارد که فرنگی‌کاران به استراحت می‌پردازند، اما محمد بنا، سرمربی تیم ملی در این بین که در خانه کشتی حضور دارد و به قول خودش حاضر به ترک «خانه عشق» نیست، تصمیم دارد تا فاصله شروع اردوی بعدی اردویی را برای آموزش به مربیان سازنده و کشتی‌گیران برتر و مستعد در رده‌های سنی جوانان و نوجوانان برگزار کند تا از این راه به آماده‌سازی آینده‌سازان کشتی فرنگی کمک کند.

مهدی هوریا، عضو شورای فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی، در این باره به خبرگزاری فارس گفت: قرار است این طرح در شواری فنی مطرح شود. طرح بسیاری خوبی است که اگر اجرا شود برگزاری این کارگاه برای آموزش مربیان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان بسیار مفید است.

وی افزود: در جلسه آینده شورای فنی این موضوع مطرح خواهد شد و نظر اعضای فنی هم مثبت است؛ چرا که می‌تواند به پشتوانه‌‌سازی در ساخت کشتی‌گیر و همچنین مربیان سازنده کمک شایانی کند؛ چون هدف ما موفقیت کشتی فرنگی است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: