تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۴ - ۰۴:۵۴ کد مطلب 81580

درخواست کرار از مسئولان استقلال

مدیربرنامه‌های کرار جاسم در نشست با مسئولان باشگاه استقلال خواسته‌های این بازیکن عراقی را مطرح کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، طاهر سعیدی (شنبه) برای مشخص شدن وضعیت کرار جاسم جلسه‌ای را با مسئولان باشگاه استقلال برگزار کرد، اما این جلسه نتیجه‌ای نداشت. در جلسه امروز سعیدی به مسئولان استقلال اعلام کرد که کرار حاضر است […]

مدیربرنامه‌های کرار جاسم در نشست با مسئولان باشگاه استقلال خواسته‌های این بازیکن عراقی را مطرح کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، طاهر سعیدی (شنبه) برای مشخص شدن وضعیت کرار جاسم جلسه‌ای را با مسئولان باشگاه استقلال برگزار کرد، اما این جلسه نتیجه‌ای نداشت. در جلسه امروز سعیدی به مسئولان استقلال اعلام کرد که کرار حاضر است برای فسخ قراردادش، مبلغ قرارداد این فصل خود را ببخشد، اما مطالبات فصل گذشته وی پرداخت شود.

مسئولان استقلال نیز پاسخ داده‌اند که تا زمان تشکیل جلسه کمیته انضباطی هیچ پاسخی ندارند که به جاسم کرار بدهند. باید دید که پس از پایان بازی تیم ملی عراق مقابل چین تایپه، کرار به ایران بازمی‌گردد تا تکلیفش را با استقلال مشخص کند یا نه.

طاهر سعیدی با اعلام این خبر گفت: کرار می‌خواهد حسن نیتش را به باشگاه استقلال نشان بدهد و ثابت کند پولکی نیست. او گفته است که مبلغ قرارداد امسالش را نمی‌خواهد و تنها برای ۱۳، ۱۴ بازی این فصل پول گرفته است. کرار به مسئولان باشگاه پیغام داده که حتی از استقلال به فیفا شکایت هم نخواهد کرد.

منبع: تسنیم

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: