تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۴ - ۱۴:۲۹ کد مطلب 81602

نجات بازیکن بارسلونا از حادثه کشتار پاریس

به گزارش پایگاه ۵۹۸، وقتی لوئیس انریکه، سرمربی بارسلونا به بازیکنان تیمش تا روز دوشنبه مرخصی داد، سرجی روبرتو که پدیده این فصل بارسلونا به حساب می آید، تصمیم گرفت همراه دو تن از دوستانش راهی پاریس شود.او صبح روز جمعه به پاریس رفت و شب گذشته زمانی که تروریست ها مشغول کشتار مردم بی […]

به گزارش پایگاه ۵۹۸، وقتی لوئیس انریکه، سرمربی بارسلونا به بازیکنان تیمش تا روز دوشنبه مرخصی داد، سرجی روبرتو که پدیده این فصل بارسلونا به حساب می آید، تصمیم گرفت همراه دو تن از دوستانش راهی پاریس شود.
او صبح روز جمعه به پاریس رفت و شب گذشته زمانی که تروریست ها مشغول کشتار مردم بی گناه در این شهر بودند، او همراه دوستانش در خیابان های پاریس مشغول قدم زدن بود.

طبق گزارش موندودپورتیوو، روبرتو و دوستانش با دیدن آمبولانس ها و ماشین های پلیس که به سمت مناطق حادثه دیده در حرکت بودند، متوجه ماجرا شدند. پلیس به آنها اخطار داد که هرچه زودتر به خانه خود بازگردند و روبرتو نیز به سرعت راهی هتل محل اقامت خود شد.

فاصله او با محلی که با حادثه تروریستی روبرو شد اندک بود و روبرتو خوش شانس بود که در بطن ماجرا قرار نگرفت. او هم اکنون در پاریس حضور دارد و با توجه به بسته شدن مرزهای فرانسه، مشخص نیست که چه زمانی قادر خواهد بود که به بارسلونا بازگردد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: